Psychiatrická liečebňa v Pezinku

dodynko

otom by vam vedela najelpse napsat lombardino, ta tam bula mnohraz, ale som ju tu davno nevidel, asi tam zasa je chudera

sizo

ja som bol na muzskom oddeleny sudne kde mudra pani sudna znalkina napisala ze nejsom schopny jednat s policajtami ani sudom a som nebespecny pre spolocnost tak bez toho aby som sa mohol neako branit a presvedcit ich ze to vobec ale vobec neny pravda ma tam umiesnili a mislim ze hned prvy vecer panom doktorom bolo jasne ze to neni pravda tak som tam stravil 132 dny bez toho aby som musel chodit na neake psychologicke sedenia a terapie a vobec ziadne lieky 132 dny uplne bez liekou.A na konci ked som bol na sude v Pezinku medicinsky riaditel napisal ze pacient nema ziadne psychiatricke poruchy a nepredpoklada ze by som v buducnosti neake mal mat.A ake skuseosti Dobre sestricky az na 3 velmi zlate a z Doktorou naj naj je pani Primarka Repkova Mudr Repkova najlepsia pani doktorka na svete

marika88

Ak idete dobrovoľne na psychiatriu a neskúsil ste pomoc liečiteľa, ktorý zachraňuje ľudskú myseľ fakt profesionálne, tak robíte chybu. Na psych. vám dajú lieky, na ktorých sa stanete pravdepodobne závislým. Vlastná skúsenosť. Jeden človek dokáže zázraky ak máte psychické ťažkosti. Ak nebudete naozaj vedieť kadiaľ ďalej skúste : Posúvam jeho kontakt : 0944195880 držím palce

slav

este raz otravujem, bol som v Pezinku v r 2001 akoze z depresiou boli na tom oddeleni anorekticky bolo tam inac dobre chodili sme von,z depresie viem ako sa dostat ,oni by mi tazko pomohli. Treba si nieco vziat do hlavy co by som chcel robit comu by som sa rad venoval treba si to neustale sugerovat a verit tomu na 100%.Lenze mam aj unavovy syndrom. Nechceli ma pustit domov aj ked som povedal ze moj organizmus to nevydrzi.Ked som prisiel domov nemohol som spat zaludok nechcel pracovat rozbusilo sa mi srdce.Musel som ist kdobremu liecitelovi aby ma z toho dostal.Mam schizofreniu . Bol som znovu v Pezinku za rok .Tam mi potom konecne dali diagnozy.Inac bol som aj vo Velkom Zaluzi v r 2000 ,tam bolo ozaj dobre.Problem je stymi diagnozami.Uz som mal skoro vsetky diagnozy. Povedali ze naprvy alebo druhy krat na lieceni vam nemozu dat tazku diagnozu.Nebol po tych lieceniach moj stav uplne najlepsi.2 az 3dni dobre a jeden den poriadne zle takze ked som si nevedel pomoct tak som sa napil.Tak som sa dostal v.r 2008 znovu do Pezinku citil som sa cely mesiac dobre.Donutili ma podpisat elektrosoky tri tyzdne som si nic nepametoval a ked som nadobudol pamet .zistil som ze mi je kazdy den zle a tak to je celych 10 rokov.Takze viem komu sa mam podakovat.

slav

Je to uz 10 rokov co som bol v tejto nemocnici ked som tam bol prvy krat povedal som ze 10 tyzdnov tam moj organizmus nevydrzi lebo teraz to mam na papieri Unavovy syndrom. Aj sa tak stalo.Drzia tam ludi nasilu aby dostali od poistovne peniaze. A pred tymi 10-timi rokmi mi dali na silu elektrosoky. Mali na to novy pristroj mali ho nadlh museli ho splacat preto museli ist na plno aby sa sam zalatil.Skusenost mam taku ze kazdy sa boji povedat pravdu ako sa citi ,lebo sa boji doktorov...

katika38

psychosomatické v Pezinku sa pokazilo, nemá zmysel tam ísť, zbytočne zabité týždne, psychoterapia individuálna len raz týždenne, príliš mladý kolektív bez skúsenosti.

GJL

Ja som tam bola hospitalizovana dva krát na ženskom oddeleni.Mala som ošetrujúceho lekara pana doktora Vida.Ten je dobry odborník.Bola som vo velmi zlom stave musel mi nasadit lieky aj elektrosoky,tie mi velmi pomohli.Potom som ho mala dlho ako psychiatra ked som uz bola doma,ale sklamala som sa,pretoze stale by ma len do nemocnice posielal a ambulantne ma liecit nechcel.Teraz mam novu psychiatricku a som veľmi spokojná.V nemocnici som nebola uz skoro tri roky.A teraz sa snazim vysadit AD.Ale do Pezinku by som uz viac asi nešla.