Vianočný darček pre priatelku

cardsharp

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na stránke www.najdarcek.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

Fridi75

ahooj, darček už na vianoce asi máš ale ak by si zhanal niečo super, ja som dostala od priatela take strieborne srdiečko s otlačkom labky nášho psíka uplne krásne, on si dal tiež ale na taku vojensku platničku, tak sme aspon aj takto "prepojený" ;)

hofo

ja som kočke kupoval cez differenta.sk, trochu drahšie, ale oplatilo sa, páčilo sa. drahšie, to hej, ale zas -odkaz odstránený- je tu vždy pre mňa :D
čiže, ja som sa plesol po vrecku a ona bola šťastná ;)

RobinHudecek

Veľa záleží na tom, čo má partnerka rada. Potom sú veci ktoré ocení asi každý, nejaké prádlo, prípadne parfum. Zrovna parfum myslím nepokazí nikdy nič, skús sa pozrieť sem: eshop.marionnaud.sk tu kupujem partnerke ja a ešte nikdy nebola nespokojná :)

AdamKrt

cup-cup:

tusis zle, tie fotoramceky sa daju zohnat podstatne lacnejsie, aj za cca 40EUR.

Chcel som tu nalinkovat par odkazov, ale zablokovalo mi to pristup.

soffa

zalezi ako ste dlho spolu....niejake pekne damske hodiny,vikendovy pobyt vo welnes len pre vas dvoch.,niejaky sperk tiez zenu potesi,ale tie darceky by som davala jedine keby to bol vazny dlhodoby vztah...

cup-cup

Mne osobne by sa strašne páčil ten taký digitálny rámik. Je to rám na fotky, ale nie na klasické papierové, ale v digitalnej podobe sa tam prelínajú jak v PC. Môžete si tam dať spoločné foto :) To by sa napr mne páčilo. Ale stojí to až 150 euro tuším.