Vianočný darček pre priatelku

a_dr1a

Mne v poslednej dobe vacsina muzov daruje parfemy. Akoze ja mam velmi rada parfemy, vzdy sa z nich uprimne tesim, len nie vzdy sa clovek trafi do vone tej ktorej zeny) A naozaj neviem, koho zamestnavaju v tych parfumeriach, ale kazdy mi z nich nadsene hrdo hovoril, ze ma tym predavackam tam opisali aka som zena a sorry, tak hrozne vone su to, ktore by som si ja osobne nikdy sama nekupila. Mam rada uplne ine typy zlozenie voni. A pritom mi je to naozaj luto, ze mi chceli urobit radost, islo fakt o drahe parfemy a skor im tie potvory predavacky poradili take, ktore sa im asi najmenej predavaju. Lebo inak si to uz vysvetlit neviem :D

shaun

To znie, ako keby mu chýbala už len priatelka :DD Ale k veci... Priatelke som kúpil hodinky na www.24time.sk a rodičom pobyt v kúpeloch :)

Ruzenaudena

Mixer by mi teda radost neurobil, to skor kabelka. Keby ste chceli kvalitnu kozenu za dobre peniaze, pozrite sa na nete na novakabelka.sk

cardsharp

Ja svojmu drahému vždy vymyslím nejaký originálny darček na darcik.sk Podľa stránok sú tam fajn nápady/inšpirácie a ešte aj ušetrím :P :)

zuzu657

Ja som kúpil priatelke hodinky rosefield z 24time.sk a verím, že sa bude tešit z takého krásneho darčeku, aj keď nestoja 500e, ale sú luxusné aj za tú cenu

Hedva

Kabelka alebo dovolenka:-). Dovolenka je naj kupit letenky v akcii a ubytko na booking a ked nemas tolko peniazi pozri novakabelka.sk, vyberes isto perfektnu:-)