Vianočný darček pre priatelku

vailo

Ďakujem za rady ten medajlonik je vazne super napad :) a aj ten vylet do paríža no nad pobytom v tatrach som tiez rozmyslal ach budem to mat tazke z vyberom :) ale ten medajlonik bude isto no neviem co vyberiem dalej :/

takto skus

v euaroveii v BA take medajloniky predavaju, trosku vacsie su, ale pekne ked das do nich vasu foto aj stylove su:)
vylet do tatier je pekny napad, alebo den vo wellnese napr. v piestanoch, poukaz na spolocne masaaze pre pary...

dobra vila

zuzuzuuu - perfis napad, tak take nieco keby mi dal moj priatel, plakala by so od dojatia! :D To je presne moj vkus... aaach :D.

dobra vila

Uz som sem raz pisala, ale kedze mi stranka ZAS vypisala chybu, cely moj prispevok vypadol. Fakt neschopni, co to nevedia dotiahnut dokonca!

Pisala som ti, ze darcek, ktory spaja je velmi tazke vymysliet a hlavne, neviem v akom zmysle to myslis. Trebars su stranky, na ktorych vies poslat fotografiu a oni ti vyhotovia z toho malovany obraz, naozaj krasny, ale stoji to tusim okolo tisic korun (neviem, pamatam si cenu iba z jednej stranky). Takisto ti vedia z toho spravit karikaturu, nielen obraz ako taky.
Potom v roznych zlatnictvach predavaju tovar pre pariky. Ze ty mas polku niecoho a ona druhu /ale tomuto chlapci asi moc neholduju, vsakze?:) /. No, je to tazke, pokial chces takyto darcek :).
Jajka mala krasny napad...ale mne by pokojne stacili nejake Tatry, to aspon nie je daleko ako pariz :D.

M74 - skutocne? Lebo ja som v parizi nikdy nebola a sla by som sa tam pozriet a hocikoho stretnem, kto tam bol, ma odradza, ze ich to vobec neoslovilo. A praveze to su dievcata... skutocne som sa nestretla este s dievcatom co v parizi bolo a povedalo mi "ach, bolo ocarujuce, chcem spat" ...prave naopak :-/