rychlovarna kanvica

Príspevok v téme: rychlovarna kanvica
kuchyna

Dobry vecer,
prednedavnom som kupila rychlovarnu kanvicu. Po odbaleni som si vsimla , ze dost citit umelu hmotu (jasne ved je z nej vyrobena..) tak som niekolkokrat prevarila v nej vodu,nechala som ju len tak aby vetrala, no ten zapach citit este vzdy. mate niekto nejaky napad , co by som s tym mohla zrobit ?
dakujem pekne

mantika

mne sa napriklad co sa tyka tychto malych spotrebicov celkom osvedcil sencor, oni nemaju tieto veci vobec drahe a pritom akoze niektore uz mame roky. aj takuto kanvicu, kde sa da nadstavit kavnica uz mame asi piaty rok. ja som myslela, ze to uz je teraz bezne mat taku doma, ved uz to stoji par eur a je to celkom fajn. takze ak niekto este vaha tak ja odporucam

tamirilka

...samozrejme, ze o to stojim, inak by som sem nepisala predsa...ja by som to chcela vyskusat, hlavne teda kvoli kave...vraj aj tam to ma velky vplyv na chut aj na kvalitu tej kavy...a mate nejaku osvedcenu?...

irga85

to sú zase len dohady kto si to môže dovoliť a kto nie, kto to potrebuje a kto nie. nemá to zmysel, my sme si napríklad kúpili klasickú a stačí nám to zatiaľ. je kvalitná a to je podstatné

kotros

neviem ci by som daval za to take peniaze...podla mna tak do 50 e je to este v pohode, ked si vezmes, ze obycajnu kupis aj do nejakych 20 e tak to by mohlo stacit.... ale vela ludi to nema doma takuto...

lexxa

Koľko by som dala za takúto s takou funkciou, že si môžem teplotu nadstaviť? Keby som chcela nejakú z takých lacnejších? Veď to je asi jedno už či bude drahá alebo lacná nie?

vrvra

ahoj richsasa
presne také niečo by som chcela aj ja. len aby bol proste spoľahlivá. a cena bola prosím ťa aká?

hamula

Aha tak to by som nikdy nepovedala, že v tom môže byť až taký veľký rozdiel. Ja by som to najradšej najprv niekde vyskúšala :D