Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Ahoj dievky, mám chvíľočku čas, tak som tu. Elka, bol som u známeho, ktorý je u nás vojenským lekárom, bol som sa s ním poradiť o problémoch. Čítal kartu a nestačil sa čudovať, ako veľké FW mi tam vyskočilo a závodný sa nejako neunúval. Pýtal sa ma na posledné FW, ale žiadne mi nerobili, tak sa čudoval ešte viac, lebo po liečbe ATB je to normálny postup. Tak mi teraz odobral krv on, hoci s ním nemám zdravotnú dohodu. Povedal, že dohoda sem, dohoda tam, zdravie je prvoradé! Pre výsledky si pôjdem k nemu zajtra a keby to bolo moc zlé, pošle mi odkaz. Výborný človek a odborník! Po tom výbuchu v tom muničáku u nás máme k sebe nejako bližšie. Obaja sme tam boli a ratovali ľudí. Toto nás asi utužilo. Zabudol som sa ho opýtať na tú sladkú chuť v ústach, dúfam, že to nebude cukrovka. Na žalúdok mi predpísal dvoje vitamíny, resp. minerálie. Verím, že to pomôže. Babenka, ty si kde bola, Brunuška, čo ti prišlo, čo si si zase objednala a Aljoška je kde?

babenka

ahooojte vospolok.
ako sa mate? co nove? nemam ani kedy precitat. samko, ako tvoja praca a masaze? aljoska, ako zijes ty? a brunka? ja si preplachy robim, dycha sa mi lepsie. papapa

samko r.

Tak ahoj, zatiaľ ďakujem. A ten výraz "pišťok", nebudeš veriť, ale ja som ho používal ako oslovenie pred rokmi. Trochu to vo mne vzbudilo spomienky.

ethel

Samko,na dnes sa lúčim,možno ešte večer nakuknem,lebo idem na jednu akciu tak sa musím ožehliť,napudrovať...Prajem ti krásny deň!!!