Reflexná masáž chodidiel

ethel

snažím sa vžiť do pocitov druhých ludí,lepšie im rozumiem...takže vpohode Brunuška...
Teraz ma trošku naplašil Samko...

brunuska

Ja vas tu chcem len velmi srdecne pozdravit!!! aljosku,babenka je veelmi daleko a tak skoro sa nam nevrati :-( ,
samusko liec sa!!! keby som mohla hned ta vyliecim :-)
a moju milovanu Ethelku tiez srdecne zdravim-je to nas zlty anjelik ! a Ethelka ospravedlnujem sa ti za vcerajsok-ze som na teba nereagovala!

ethel

zlatíčko,to je riadna anamnéza...Aké atb si užíval? Robili ti výter nosa a krku pred atb?Bol si aj na rtg?Ten helicid si dávaj denne.Robili ti aj odbery krvi?Každopádne si daj urobiť,krvný obraz,sediment,mineralogram,FW,odber spúta(ak vieš vykašlať).Nikdy si sa neliečil na cukor?

samko r.

Ahoj Elka. Ako som doužíval ATB, začali mi na druhý deň bolesti asi v mieste ako je žlčník, ale na ľavej strane. Sú to pichavé bolesti, pálenie celého žalúdka od spodu až po bránicu, čiže aj pankreas. Včera som dostal na večer hnačky, dal som si 1 sáčok smecty, dnes ráno to čo užívam na TK, Helicid. Skúšal som aj papierik na moč Dia Phan a po cca 3 minútach ozelenel skoro na tretí stupienok, t.j. 1-neg., 2-normál, 3-2,8/50. Viac to bolo ale k tomu normálu. Keď niečo zjem, vtedy mám problémy, Keď som ti písal, v ľavej ruke pri kľbe pleca som mal také slabšie zášklby. Od rána pijem len teplú vodu, trošku sa mi uľavilo. Stále cítim také pálenie v mieste pod bruchom. Včera ma aj pobolievala hlava, dal som si 1/2 Quarelin, hlava ustála, ale tlak TK som mal 140/100. Od soboty som mal také pocity, ako keď sa človek nemôže riadne nadychnúť, ale toto mávam od žlčníka. Pravda, po ATB je trávenie riadne sťažené a vyslabnuté. V sobotu som si dal viac zeleniny - uhorky, rajčiny. To asi zaťažilo žlčník. Dnes som si dal na ráno len sucháre s osladeným čajom a stále som mal pocit sladkého v v mieste, kde som mal mandle. Ináč, som celý slabý. Elka a zapácha mi z úst, ale nie acetónový zápach, ale ako keď sú nahnisané mandle. Poraď moja, prosím.