Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Matka zem! To by nebolo zlé! Ženy, to hej, ale predstav si, že by som nevediac začal utešovať nejakého chlapa, naraz by ma objal a dal pusu. Bol by to Pupuš!!!!!! Vieš čo, nechám si to radšej ešte prejsť hlavou.

samko r.

Brunuška, pri mne si to nevyhrala. Ja ti vôbec alkohol nepijem. To by sme museli ísť spolu, v taške by som mal flašku a traktarik a všade kde by nám naliali, tam by sme to zlievali do tej fľašky. Takú zmes by sme si urobili. Ja viem, potom by si to doma nepila, ale bezdomovci by ti ruky za ňu vybozkávali.

brunuska

aha tak to si jeden z mala stastnych!
a to by ta bavilo samko???usopleny, mokry od slz... ale zas no ak by prevazne zmeskavali zeny.... to by nemuselo byt zle povolanie :-)

samko r.

Nie pupáčik, našťastie som nebol podvedený, ale mám kamarátov a kamarátky, čo sa im toto stalo. A ver mi, trošku trpím s nimi. Asi som si zmýlil povolanie. Asi sa zamestnám na železničnú stanicu a tam budem utešovať ľudí čo zmeškali vlaky.

brunuska

:-))))))))))))))))))))))))))))) otazocka velmi dobra a velmi trefna!!!
sa ma teraz pytas??? vcera si sa mal ! aj zastavit si ma mal ! vypit to radsej za mna!!! :-)))) jeej uz sa tlacim... mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :-)
samko na tej tvojej otazke sa budem smiat este dlhooooo :-))))

samko r.

A vôbec! Ja s tebou cítim. Pritlač sa mi na hruď, ja ťa poľutujem, pohľadím po boľavej hlavičke, urobím ti aj reflexnú masáž s polaritnou masážou aby ťa prestala bolieť hlavička. No moja. Mám len jednu otázočku. To si sa musela tak ožrať?! /Gi gi/.

brunuska

samusko netrap sa mi uz si odpovedal !
no este to tak aby ta zlcnik bolel ! ozaj uz si zdravy??? ja som ti normalne asi vcera zazracne vyzdravela- tak vypalila som tie hnusne mrsky - baciliska :-))))))))))))))) jeezis samko nemysli si o mne nic zle-to ja takto normalne nie-len bola specialna prilezitost!

brunuska

jeeej ja som pupacik??? :-)))) tak mi este nik nepovedal :-)kujeeeeeeeeem.
to bolo dost smutne..ze sa dokazes vzit do oklamanej podvedenej osoby, to bude - teda sudim podla seba-z vlastnej skusenosti?ale ak nechces neodpovedaj.ano tvoje povolanie je zaujimave a dost pestre..neviem preco len ma to zarazilo taky spravny nazor na muza...to ma vzdy prekvapi chlap ktory premysla :-)))) prepac.

samko r.

A zabudol som napísať, že aj politikov!!!! Alebo si myslela niečo konkrétne? Pupáčik, veď napíš čomu som sa vyhol. Ako listujem. tak listujem, neviem čo to asi môže byť. Tak a bodaj by ma bolel žlčník, keď som hlúpy!!!