Reflexná masáž chodidiel

samko r.

V robote sme sa aj bavili na tému zmeny lekára. V okruhu 40 km máme určených troch, ale to je všetko z dažďa pod odkvap. Tak sme sa zhodli, že v danej situácii si nesmieme pohnevať hrobára a kamarátiť sa so stolárom.

brunuska

no samko naplasil aj mna!!! posluchni Ethelku-vie co hovori !!!
no ja som Bio Cla :-))) v tajnych sluzbach-nepoviem kde je babenka! :-) musel by si ma samko mucit- a to az po tom ked vyzdravies.
inak vzdy ked citim,ze na mna cosi lezie-uz aj slapem na reflex.podlozke a masirujem nozky a pomaha-stav sa sice na chvilocku zhorsi ale vzapati radikalne zlepsi.no ja sa do toho tak odborne ako Ethelka nevyznam-preto sa jej do toho ani nemontujem-ale prosim posluchni ju a daj prosim vediet ako si na tom.dakujem.a posielam ti boztek samko na uzdravenie!

samko r.

Zisteného HP v plnom štádiu som mal, keď som vredy na dvanástniku, tuším 3 pri sebe, odvtedy je HP vo výsledkoch negat. A GFS /hadicu/ mi robili už asi 9x. A spomenul som ti, že toho lekára mám len z donútenia. Keď potrebujem vyšetrenia, musím chodiť za lekármi ktorých poznám osobne a mám s nimi dobré vzťahy. Už chápeš, ako som sa dostal na hosp. v ÚVN RK. Vtedy náš zmluvný nepohol ani prstom, dal mi tbl, na TK a niečo na ukľudnenie a bol som vybavený. Spomenutý vojenský lekár sa týmto neuspokojil a hoci nemôžem mať sním dohodu, poslal na ležať do tejto nemocnice, kde mi toto zistili. Lekár, ktorý mi vtedy robil GFS povedal, že som prišiel v hodine 12. Elka, ty vieš dobre, kto podľa zákona tuším č. 376/05 má určeného lekára úradom.

ethel

..a ešte niečo,ani ja nechodím k závodnej doktorke,mám svoju!Samko,ak niečo zanedbá ten tvoj obvoďák,čo potom?Ani potom nemôžeš odísť?Hovadina...Zlatko ber kartu a chď preč,alebo len začni chodiť k inému,kartu mu pošlú...

ethel

Samko,od novembra dlhá dora..zopakovť kompletné krvné vyšetrenia.Čo je to za obvoďáka,keď ti urobí len fw? A ešte k tom u pri takej hodnote?????Samko,starneme a v našom veku sa telo mení,znova si daj preveriť cukor!Gastro lekár ti povedal,že je to zo stresu?? mal si aj helicobaktera?

samko r.

Elka moja, užíval som Suprax, Azitrox /prvé ráno a druhé večer/, Bronchovaxom, Solmucol v prášku. Od pondelka už len ten Bronchovaxom, a ostatné na TK-1/2 Concor, 1/2 Tanatril a Helicid. Krv mi bral závodný lekár len na sedimentáciu a nakoľko som 64 FW, poslal ma na pľúcne, kde som dostal tieto lieky po vykonaní rtg. Žiadne iné vyšetrenia mi nerobili, mám prísť po doužívaní Bronchovaxomu a znovu mi budú robiť rtg., alebo CT. Tak je to v karte. Cukor mi už raz takto zašarapatil asi 2-3 rokmi, ale opakovanými odbermi sa DM nepotvrdila. Moja vtedajšia lekárka mi poctivo robila odbery a bol som s ňou spokojný, ale musel som povinne od nej odísť k inému lekárovi, s ktorým máme "podnikovú" zmluvu. On má asi ešte zmluvu aj s pohrebným ústavom "Vaša smrť, naša radosť". Každý kto môže, odchádza od neho, ale my nemôžme, lebo si nás vybojoval na ministerstve, kde má známosti. Keď som bol v novembri na kontrole v ÚVN Ružomberok, robili mi všetky možné vyšetrania, USG-GFS, sono, moč- všetko čo sa dá z neho zistiť a aj krv, taktiež tie minerály a vitamíny v krvi. Všetko bolo dobré. A ten žalúdok? Gastrolekár mi povedal, že to je stresová práca, ktorá sa odzrkadľuje na organizme.