Reflexná masáž chodidiel

aljoška

Ahojte všetci.Samko,takéto oblievanie "cez obrazovku" je úplne super.Ten moj neodolal,i ked to mal zakázané a zgustol si na mne ešte v posteli.Ale nechceli by ste počut ten komentár,čo zlizol.Ale ked som videla akú má z toho radost,no nech sa chlapec poteší.Odišiel mi synáčik,momentálne mi je smutno,nechce sa mi ani nikam ist.A okrem toho aj tak prší.Samko asi máš pravdu s tou nádchou,mna sa držala vyše dvoch týždnov.Nie a nie sa jej zbavit.Teraz už konečne sa zdá,že je to lepšie.Aj herpes konečne zmizol,tak vyzerám už trocha normálne.Konečne po 2 týždnoch.

samko r.

Ahoj dievky! Brunuška, vidíš, ja oblievam už len takto "decentne" cez obrazovku. Aspoň nikomu neublížim. Žalúdok sa mi spamätáva len pomaly, do rána som bol v robote, teraz som sa trochu vyspal a nestačím sa čudovať, že už je po Veľkej noci. A také zhony! Inak Brunuška,teraz šarapatí nejaký vírus, prejavuje sa nádchami a silnou bolesťou hlavy. Len sa poriadne vylieč. Elka, ahoj.

ethel

Brunuška:-))))))))aj ja ťa mám rada....
Iveta-dobré rehabilitačné centrum je aj v Kováčovej(pri Banskej Bystrici)...
Všetkých vás pozdravujem,čo by som bez vás robila...Brunuška....

brunuska

samko nas tu na kazdej teme krasne pooblievaj-dakujeme samko je to mile a z tohto urcite neochorieme-takato oblievacka sa mi teda paci! zdravim aljosku a babenku moju zlatu! samko ozaj ako si na tom? zdravi ako buk??? schopni nahanat pekne dievcence???
ja som zas chora...uz sa to hanbim aj napisat..liecim sa ako viem,ako vladzem hnusna nadcha-no najhorsia je ta bolest hlavy...
zdravim samozrejme aj nasho zlteho anjelika Ethelku-co by sme tu bez jej dobreho srdiecka a jej vysoko odbornych rad robili??? zlatom by ta tu mali vyvazit! aspon jeden odbornik na tomto fore.
ivetka ja ti bohuzial neporadim..ale cosi sa mi mari niekde v BA rehabilitacne centrum ale je to liecba pomocou konikou a vraj dost ucinna.tak ti drzim palceky nech sa vyliecis.

iveta

Prosim o radu ludi ktori maju niekoho s diagnozou Qadruparesis,t.j.ciastocne ochrnutie koncatin.Pozna niekto rehabilitacne centrum kde pomozu pri tejto diagnoze,s overenymi vysledkami.Prosim podelte sa so svojimi skusenostami ktore mate v takychto pripadoch.

samko r.

Ahoj dievky, neviem, či mi budete veriť, ale tie vitamíny mi asi pomáhajú, ale zatiaľ mám rozhádzaný žalúdok a len veľmi pomaly sa spamätáva. V noci sa budím na silné bolesti hlavy, ale tieto prejdú po užití cca 30 kv. Algifenu. Takže to má niečo spoločné s trávením a žlčníkom. Sedimentáciu som mal 10/20, povedal, že je to už lepšie a upravuje sa to. Mám brať tie vitamíny a snažiť sa držať dietu. Aljoška, nevesta sa ako osvedčila? Elka, predstav si, ten výraz som nikdy predtým nepočul, začal som ho sám od seba používať a pozerám, ono sa to hovorilo aj inde. Ale aj tak milá spomienka, ďakujem.

ethel

Samko,tak toto bola normálna reakcia normálneho lekára..Presne ako som predpokladala....Dnes si nenapísal,tak daj vedieť,zaujíma ma to...
Samko a ten výraz čo si ho spomenul používam veelmi často a ešte aj iné.....

aljoška

Ahojte.Všetkých Vás pozdravujem.Som tu,len som mala migrénu tak som nemala chut písat.Len som to tu prebehla a vypla.No a dnes som s náladou na bode O.Prišla mi správa z Lubochne a moc ma nepotešili.Niečo sa tam doktorovi nezdá s uzlinami tak ma poslal na krčné a nie o 6 ale už o 3 mesiace na kontrolu.No to mi ešte chýba ku štastiu,aby sa uzliny zbláznili.Len dúfam,že budú zajtra krčiari robit,lebo ak nie mám cez sviatky po nálade.Ale pojdem aspon za našou primárkou.Utešujem sa tým,že som bola nachladnutá a je to z toho.Ale aj tak som z toho " na větvy".Samko,chcela som ti niečo povzbudivé ale momentálne ma nič nenapadá.Tak sa liečkaj.ATB na jednej strane pomožu,na druhej ti zasa doblbnú org. a potom to trvá kým sa z toho spamatá.Ale mám jeden svetlý bod.Prišiel my synátor nečakane z Talianska na dovolenku.Takže aspon malá radost.