Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Jáj ty myslíš v "nevere a mám mu pomôcť"? Bruni, ty vieš dobre, že ja prichádzam do styku od farárov cez vrahov až po posledných bezdomovcov, takže viem o čom je život. Pokiaľ môžem, ja vždy pomôžem, ale keď niekomu niet rady, niet mu pomoci. Dokážem sa vžiť aj do pocitu podvedenej osoby a niekym klamanej osoby a preto ju treba varovať, aby nedošlo k horšiemu. Vieš sama koľko ľudí si dokáže pre neveru siahnuť na život. O tom to je Pupáčik.

samko r.

Ja som síce včera nepil tak ako vždy, ale s tým šalátom a údeninou, to som asi nemal, že? Ethel ma učiape po hlave.

brunuska

aj ty samko??? :-)))))))) no tak to ano...som sa teda spravila :-)))))))) ale to nebolo na velku noc ale po velkej noci...inak bary su dobre vaprazdnene po velkej noci...sa nachlastali zadarmo :-)))
maju nabeh.
samko ty si nejaky dobry! citam ta tu ake rady rozdavas ohladom vztahov...wow..zeby skusenosti?? :-)

samko r.

Niekoho tu na fóru musí po včerajšku riadne bolieť hlava. To áúúúúúúúú som počul až sem. Ja som vám hovoril, že nie že sa spijete ako dúhy!!!!!!!!!!!!!!

samko r.

Aljoška, neviem či ten MUDr. Bukovský nie je nezamestnaný,lebo keby mal prácu, nebol by stále vovalený v telke! A keď niekto povie, že mlieko je iba pre teľce, nie pre dospelých ľudí, pochybujem o legalite jeho titulu.

aljoška

Teraz rozprával v telke doktor Bukovský.A vraj na jeho stránke je 7 dnová detoxikačná kúra.Len ju nemožem nájst.Neviete náhodou niečo o tom?