Reflexná masáž chodidiel

brunuska

v pohode :-) tvoj nazor..asi sme sa skor nepochopili. kazdemu co vyhovuje- mne dost vyhovuje akupresura tvare. mozno niekomu reflexka noh ci ruk... kazdy nech si vyberie to svoje ved ide o ten vysledok-teda zdravie-nie o sposob. ano neviem no mne reflexka noh pripada zlozita- pre mna- mozno jedincom s vyssim IQ je jednoducha :-)
aj pri akupresure tvare mas napr. jeden bod- na viac problemov-a je to uplne inak rozvrhnute-ako na nohach a rukach.mozno som len mala stastie na literaturu kde to bolo jednoducho napisene-zrozumitelne-co mi vyhovuje.
no niekedy sa celkom presne da namapovat problem organu-napr. naduvanie-jeden bodik stlacam 10 sekund a o par minut mam po problemoch. pri inych- napr. nadcha je to dlhodobejsia liecba a pomalsia. je to velmi individualne.treba s tym pracovat hladat co nam vyhovuje.

krovak

aha... no myslel som to skor tak, ze na nohe sa organy hladaju jednoduchsie a kedze sa neda celkom presne namapovat problem organu na chorobu a opacne tak potom vlastne "kucharka" s bodmi nemusi vzdy fungovat resp. ze nie vsetky body su tie prave ;-)
faktom je zasa, ze sa to stazuje o to ze na nohe treba hladat organy ktore maju problem a tym je to pomalsie, takze... no v podstate ani neprotestujem (odvolavam co jdem odvolal... teda povedal) ;-)

brunuska

no nerozumiem celkom tvojej otazke. zlozita v tom zmysle-ze akupresura tvare-ma konkretne body na konkretny problem-pri com reflexka noh-nestlacaju sa konkretne body-ale plozky organov.
diagnostiku nerobim-a nerobim to nejak odborne-ale sama.rada sa poucim,nikto neni najmudrejsi ani dokonaly.ak mas skusenosti kludne ich napis-dozvieme sa viac.

krovak

brunuska: sice sa to uz mohlo zmenit, ale trosku ma zarazilo ze na zaciatku tohoto threadu si pisala ze reflexka je zlozita... zvlast v porovnani s tou reflexkou tvare (je to jedno zobrazenie mikrosystemu oproti mnohym pri tvarovej) nicmenej uznavam ze kazdemu sadne nieco ine...

navyse... akupresurou - myslis tym akupresuru podla "kucharky" alebo pouzivas aj nejaky systematicky pristup k diagnostike?

samko r.

Ahoj Elka, žalúdok síce nespieva Ódu na radosť, ale no ako tak to zniesol. Včera som si kúpil Nutrolin B, lebo tie ATB mi určite narušili mikroflóru. Len tam nepíšu či sa to užíva pred, alebo po jedle.

ethel

...ahojte...tak ste sa tu pobavili ako som čítala...Samko,ten šalát a údeninka?!Čo na to tvoj žalúdok?Brunuška,ty sa mi stále viac začínaš popačovať..hi

brunuska

sami sami sami...sirupcek z aloe vera si ty schovaj na hoooodne dlho :-))) toto len tak lahko oslavovat nebudes!
to slnko a teplo mi neurobilo moc dobre :-)))
nooo tak temu zvracanie pre istotu pozerat nebudem :-))) tej temi som mala dnes az az....vies co sa mi paci? ked sa to stane niekomu inemu tak sa vzdy vyskieram...ale teraz sa zas vyskierali mne :-)))
tak pa samusko dik za prijemnucku spolocnost :-)pupacik... :-))) sa mi to normalne paci :-)

samko r.

No vidíš a ja som si myslel, že ti je zle od .... vieš čoho a ono to je len stav po včerajšku. A ja som si myslel, že budeme oslavovať. Veď ty si ďaleko, ja nemôžem vedieť či bolo niečo dnu. A ja som už chystal sirup z aloe vera na prípitok /alkohol je pre mňa tabu vieš/. Tak sa mi pekne zregeneruj, večer pozri tému "zvracanie" - TV noviny a bude ti lepšie.