Reflexná masáž chodidiel

brunuska

jeezis samko to ta co napadlo???? nie nebude nas viac!!! :-)))))))))))) to by fakt musel ten duch svaty :-)))))))
jaaaj moj toto si si cely cas myslel??? nie boooze!!!! to vies - to treba dat najprv dnu aby daco z toho vzniklo :-)))

brunuska

no to si uhadol samko...ja nikoho trieskat nebudem....ty si z nas dvoch ten zly...ja ta dobra:-) takze je to na tebe! ved preto uz som sa zlakla ze dostanem lopatkou medzi oci :-)))
tak beriem moj maly zverinec a idem trosku do prirody...hlavicka je uz relativne ok...ale ten zaludok...teda.. neviem neviem...a tak v prirode to az tak nevadi..ze? :-)

samko r.

Nie teba po čele!!!!!!!!!!!!!! Brunuška, hádam si nemyslíš, že mi to robí dobre. Ale poriadok musí byť! Mne ho je ľúto, preto si tam predstavím tvár jedného z .... a vtedy tréésk. Vtedy to nebolí. Ja som myslel, že ty by si ho mohla tresnúť.

samko r.

Brunuška,vezmeme to z tej lepšej stránky. My si povieme, že z nás dvoch si sa obetovala ty. Vlastne ty robíš aj moju robotu nie? A neboj sa nie som drasťák, Vieš, to si musíš len predstaviť tvár jedného po...... a trééésk po čele. Ani by ťa to nebolelo. A nepotrebovala by si ani Xanax!!!

brunuska

samusko so mnou je to tazke v tomto smere...velmi tazke! hej z nas dvoch pijem len ja :-) a tak niekto sa toho ujat musel ked ty si to odmietol...no tak to ostalo na mne..a teda dakujem pekne!aj nabuduce!beeeeeeee
to mas nejake drasticke metody! chuda mala :-))) ale zas poriadok si treba spravit to je fakt!

samko r.

Brunuška, veď ja nepijem. Z nás dvoch piješ len ty! gi gi. Počuj moja, dedukujem, že slovákov bude viac a tebe chýba nejaký chlapík. Hádam nie duch svätý ako si minule písala tomu, veď vieš?