Nefungujuca 90 dnova dieta...

Príspevok v téme: Nefungujuca 90 dnova dieta...
Campina

Zdravim vas,
obraciam sa na toto forum, pretoze mam problem a potrebuje vediet, ci sa niekto nestretol s niecim podobnym.
Od aprila do jula som drzala 90 dnovu dietu a schudla som asi 8 kil, popri tom som sportovala, bola som velmi spokojna, pretoze som nasla akusi rovnovahu pre svoje telo... nebola som obezna, mala som priemernu postavu, preto som ju samozrejme nedodrziavala uplne od bodky do bodky, len som podla systemu upravila stravu a krasne som schudla a vytvarovala som si postavu.
Potom som vsak odisla pracovat na dva mesiace do zahranicia, kde nam stravu podavali a ja som spolu so svalovou hmotou a tukom nabrala 11 kil.
Hned na zaciatku oktobra, ked som prisla domov som sa rohodla vratit k starej strave z 90 dnovej diety a urobit si ocistu organizmu so 6 tyzdnovym cajom na cistenie lymfatickeho systemu... Presiel mesiac a ja som schudla mozno kilo a na centimetre nic. Som presne taka, aka som bola. citim, ze aj napriek tomu, ze mam lahku a zdravu stravu, ze sa uz neprejedam, mam problemy s travenim-vecne nafuknute brucho.
Neviem, co mam robit, ci mam pokracovat v diete alebo sa vratit k takej obycajnej domacej strave alebo co... Ci to, ze organizmus mi nechudne je sposobene tym cajom.. netusim, prosim poradte mi niekto, kto mate podobnu skusenost alebo ste o tom poculi....
Dakujem...

shimie66

ahojte.ja by som tiez chcela zacat tuto dietu ale mam taku otazku.mam 5a pol mesacneho synceka.este kojim ale nemam uz vela mlieka takze uz dostava aj prikrm.mozem drzat podla vas tuto dietu ked este kojim?dakujem

otazkocka :)

Ahojte :) tuto dietu od vcerajska drzim aj ja a dnes mam na obed ryzu a chcela som sa opytat ci mozem jest syr alebo je priradeny len ku jednemu dnu. Dakujem :)

lukynka123

Ahojte, ta dieta funguje, schudla som 15 kg a doteraz, co su uz dva roky, sa mi drzi vaha na 55 kg pri 170 cm. Staci sa jej priblizne drzat stale jest menej a castejsie a ziadny jojo efekt. Najhorsi bol premna vtedy vodny den :-))) ale ono by sa to malo robit ci drzite dietu alebo nie, je to taka ocista organizmu, drzim vam palce pri chudnuti ;-)

hcgdieta_sk

Ahoj, ja nepoznám osobne 90 dňovú diétu, no odporúčam ti pozrieť sa na hcg diétu.
Ja som schudla 15 kil, som už rok po nej a žiaden jojo efekt sa neukázal, musím poznamenať, že v mojom jedálničku sa nenachádzaju zemiaky, už ani chlieb či cestoviny a sladím so Steviou, prírodné sladidlo. Diéta je skvelá, pomohla i kamarátkam v mojom okolí, keď videli, že nepriberám, tak sa na ňu tiež odhodlali. Kvapky sú dostupné už aj na Slovensku, čo je super lebo mesiac chudnutia v privátnych klinikách vo Švajčiarsku či škandinávii je drahý... citát z web stránky: hCG sa objavuje a pôsobí na hypotalamus, ktorý signalizuje telu, aby uvoľnilo tukové zásoby do krvného obehu, kde ich bunky využijú ako výživu. To samo o sebe nespôsobí úbytok na váhe, pokiaľ sa nezníži príjem potravy. To prinúti telo, aby zmobilizovalo tuky z krvného riečišťa. hCG spôsobí únik abnormálneho tuku bez ovplyvnenia štrukturálneho tuku či svalového tkaniva. Čo znamená, že stratíte značný tuk v týchto oblastiach - brucho, boky, stehná, zadok, paže a tvár. ... Nepichajú sa žiadne injekcie s hormónom hcg, kvapkajú sa pod jazyk kvapky vibračné hcg, nie homeopatické Ak by mal niekto záujem dozvedieť sa viac, tak mi napíšte a pošlem mailom ich webstránku.
Neviem prečo, ale našla som dva smiešne články, že ďalší boom z Ameriky, keď to už v 50.tych rokoch praktikovali na privátnych klinikách pre smotánku, a vlastne Britský Dr Simeons kt. bol vyznamenaný Rádom Červeného kríža za zásluhy o jeho prelomovú prácu s maláriou. Pri práci s tehotnými ženami v Indii, Dr Simeons zistil, že tieto podvyživené ženy prináša zdravé deti. Po vykonaní ďalšieho výskumu, zistil, že hCG hormón koná ako záložný mechanizmus, ktorýpomáha vyživiť nenarodené deti aj keď boli ich matky na malom množstve kalórií. Došiel k záveru, že hCG hormón narazil na uložený tuk ako zdroj energie. Z tohto súboru objavov sa zrodila hcg diéta Dr Simeonsa, mám jeho knihu v pdf formáte, skvelý materiál, ak má niekto záujem, rada prepošlem.
Hádam som trošku pomohla.

Benčika

poradte mi prosím,ako by som mala držat túto dietu a upravit si stravu,ked chodím len nočné smeny...a striedavo...2 dni v práci,2 dni doma...a podobne.Dni sa takto striedajú.... Ďakujem.Neviem si už rady,odkedy chodím len nočné smeny,kg idú hore.S váhou som mala problémy vždy,ale podarilo sa mi krásne schudnút a váhu si udržiavat,teraz to ale nijako dole nejde....

Mima59

Ja som tuto dietu drzala pred troma rokmi a schudla som 25 kg za tri mesiace. Nasledne potom som schudla este dalsich 10kg s tym ze som jedla skoro vsetko akurat s mierou. Pocas diety som necvicila. Pribrala som naspat 10 kg ale to kvoli stresom, HAK a velkej chuti na sladke. Zacinam znovu s dietou a uz sa neviem dockat.

elinkaaa

ja som ju drzala v 22 rokoch a bola nanic a to som mala vela pohybu ....ja by som vam osobne odporucila zdravu stravu resp. vediet si nacasovat co kedy jest ....na 90 dnovej sa mi nepaci, ze mi niekto kaze co mam kedy jest ....ved ja mam 5 sprchovych gelov lebo sa mi nechce umyvat stale len jednym ....a to iste som si uvedomila aj o strave ... treba pocuvat telo a dat mu to co potrebujem a nie to co niekto napise ....a z tejto diety ma zduvalo a potom nastal akurat tak jojo kamos. naozaj sa to da bez hladovania za 3 mesiace -10kg.