Nefungujuca 90 dnova dieta...

Príspevok v téme: Nefungujuca 90 dnova dieta...
Campina

Zdravim vas,
obraciam sa na toto forum, pretoze mam problem a potrebuje vediet, ci sa niekto nestretol s niecim podobnym.
Od aprila do jula som drzala 90 dnovu dietu a schudla som asi 8 kil, popri tom som sportovala, bola som velmi spokojna, pretoze som nasla akusi rovnovahu pre svoje telo... nebola som obezna, mala som priemernu postavu, preto som ju samozrejme nedodrziavala uplne od bodky do bodky, len som podla systemu upravila stravu a krasne som schudla a vytvarovala som si postavu.
Potom som vsak odisla pracovat na dva mesiace do zahranicia, kde nam stravu podavali a ja som spolu so svalovou hmotou a tukom nabrala 11 kil.
Hned na zaciatku oktobra, ked som prisla domov som sa rohodla vratit k starej strave z 90 dnovej diety a urobit si ocistu organizmu so 6 tyzdnovym cajom na cistenie lymfatickeho systemu... Presiel mesiac a ja som schudla mozno kilo a na centimetre nic. Som presne taka, aka som bola. citim, ze aj napriek tomu, ze mam lahku a zdravu stravu, ze sa uz neprejedam, mam problemy s travenim-vecne nafuknute brucho.
Neviem, co mam robit, ci mam pokracovat v diete alebo sa vratit k takej obycajnej domacej strave alebo co... Ci to, ze organizmus mi nechudne je sposobene tym cajom.. netusim, prosim poradte mi niekto, kto mate podobnu skusenost alebo ste o tom poculi....
Dakujem...

kilecko

JA mam 47rokov,175cm a 73,5kg ja presne podla tej knizky nevarim ,iba niektore jedla ,ale drzim sa bielkov.,skrob.,UH a vitamin.dna a vtedy si varim jedla v ramci dovoleneho

kilecko

Ale prosim ta a z coho si nestastna ,ved si este len zacala a kolko as rokov a vysku a vahu aj to je dolezite ,ja to mam odskusane z minuleho roka a pekne som schudla ,len treba vydrzat kilecka ktore si clovek nabera roky ako v mojo pripade tak nejdu hned dolu...

kilecko

no ja drzim toto stravovanie od 7.1. schudla som uz 1,5kg ,ale po vianocnom prejedani asi normalne ,inac u kazdeho je to individualne dodrzujeme to s dcerou a ta asi len 0,5kg zatial dole je to stravovanie na 90 dni tak si treba pockat vysledok urcite pride

dadli

ahojte,ja drzim 8 dni dietu a ziadne zmeny som nezbadala,na vahe som o 0,5kg lahsia ale nic viac.Vsetko dodrzujem podla knizky.
po kolkych dnoch zacne zmena?

arel2710

No ja som drzala 90 dnovu,schudla som ca 23-25 kg,mam po diete uz asi 3 roky a ziadny jojo efekt,pretoze sa touto dietou meni cely metabolizmus.teda,za tie 3 roky som nabrala mozno 3 kg naspäť.ktore som casom opät dala dole

Nela41

shimie ako matka, ktorá dojčí určite túto diétu nedrž. Potrebuješ prísun všetkých živín a minerálov denne, nemôžeš sa sústreďovať len na jeden druh jedla.. Ak chceš schudnúť papaj zdravo, na to nepotrebuješ 90 dňovku :)