Nefungujuca 90 dnova dieta...

Príspevok v téme: Nefungujuca 90 dnova dieta...
Campina

Zdravim vas,
obraciam sa na toto forum, pretoze mam problem a potrebuje vediet, ci sa niekto nestretol s niecim podobnym.
Od aprila do jula som drzala 90 dnovu dietu a schudla som asi 8 kil, popri tom som sportovala, bola som velmi spokojna, pretoze som nasla akusi rovnovahu pre svoje telo... nebola som obezna, mala som priemernu postavu, preto som ju samozrejme nedodrziavala uplne od bodky do bodky, len som podla systemu upravila stravu a krasne som schudla a vytvarovala som si postavu.
Potom som vsak odisla pracovat na dva mesiace do zahranicia, kde nam stravu podavali a ja som spolu so svalovou hmotou a tukom nabrala 11 kil.
Hned na zaciatku oktobra, ked som prisla domov som sa rohodla vratit k starej strave z 90 dnovej diety a urobit si ocistu organizmu so 6 tyzdnovym cajom na cistenie lymfatickeho systemu... Presiel mesiac a ja som schudla mozno kilo a na centimetre nic. Som presne taka, aka som bola. citim, ze aj napriek tomu, ze mam lahku a zdravu stravu, ze sa uz neprejedam, mam problemy s travenim-vecne nafuknute brucho.
Neviem, co mam robit, ci mam pokracovat v diete alebo sa vratit k takej obycajnej domacej strave alebo co... Ci to, ze organizmus mi nechudne je sposobene tym cajom.. netusim, prosim poradte mi niekto, kto mate podobnu skusenost alebo ste o tom poculi....
Dakujem...

nikusi

Ahojte,ja som vdaka 90 dnovke schudla 9 kg v priebehu mesiaca a pol,ale striktne a kazdy druhy den som cvicila vo vacushap.Bohuzial,ako to byva zvykom,vykaslala som sa na to a pribrala spat,tak si znovu teraz ficim na 90 dnovke,lebo som uz skusala nespocetne mnozstvo diet a tato jedina bola ucinna a najvacsie plus je to,ze dostavate kazdy den do tela vsetko potrebne,ze to neni jak dukanova,ze len bielkoviny,ale fakt aj sladke si mozte dat:-) takze podme smelo do toho

kilecko

DADLI,super pre teba su 4 kila dole ja som dala za 30 dni 4kilaa dcera len 2,5 kg a ideme dalej ja to mam odskusane a teraz dam za dalsi mesiac mozno aj nic dole ,ale po 90 dnoch mi odislo naraz 3kg dole ,len si treba pockat ,treba si uvedomit ,ze nabrate kila nejdu hned dole nas organizmus potrebuje cas ,tak len vydrz,doschudnutia

kilecko

DADLI tak o soji sa pise v knihe ,ze patri do skrobov,
ja si robievam rizoto so sojou ,dam si varit sojove kocky a 2 mrkvy do 1 litra vody a zeleninovy bujon ,medzi tym si udusim ryzu ,potom sojove kocky z vody scedim a pokrajam na drobno aj mrkvu a pomiesam s ryzou fajn rizoto a co mi ostane vyvar zeleninovy z varenia soji a mrkvy tak ten vypijem ,skus uvidis ako ti to bude chutit.

kilecko

tuto dietu som uz drzala vodny den uplne v pohode zvladnes a ked ho vynechas nic sa nestane ,ale preco nieco nevyskusat a byt na seba hrdy co by dali za vodny den niekde ludia v pusti ,no tak rozhodnutie je len a len na tebe drzim palce doschudnutia

sue028

ahojte, no ja držím túto dietu už 2x. pred 4 rokmi som dala dolu 5,5 kg, len som nedokončila celých 90 dní. teraz som na nej od 27.12.2013 a cítim sa dobre :) tiež som prvé 2 týždne neschudla ani deko, ale teraz -2,2 :) ale, ja hladoš, nejedávam len 3x! dodržiavam dni a papkám 5xdenne, chodím 3x týždenne cvičiť a naozaj sa cítim fajn. čas na cvičenie nachádzam len tak tak, lebo pri 3 deťoch je to občas dosť ťažké. ale - len vydržať.

show

Cau, no ja som v minulosti tiez drzal dietu, bola to nejaka dukanova, ci jaka a ked som s tym skoncil pribral som este viac nez som mal pred tym. Ale pomohlo mi toto: www.redukciavahy.sk
Snad to pomoze aj tebe.