Nefungujuca 90 dnova dieta...

Príspevok v téme: Nefungujuca 90 dnova dieta...
Campina

Zdravim vas,
obraciam sa na toto forum, pretoze mam problem a potrebuje vediet, ci sa niekto nestretol s niecim podobnym.
Od aprila do jula som drzala 90 dnovu dietu a schudla som asi 8 kil, popri tom som sportovala, bola som velmi spokojna, pretoze som nasla akusi rovnovahu pre svoje telo... nebola som obezna, mala som priemernu postavu, preto som ju samozrejme nedodrziavala uplne od bodky do bodky, len som podla systemu upravila stravu a krasne som schudla a vytvarovala som si postavu.
Potom som vsak odisla pracovat na dva mesiace do zahranicia, kde nam stravu podavali a ja som spolu so svalovou hmotou a tukom nabrala 11 kil.
Hned na zaciatku oktobra, ked som prisla domov som sa rohodla vratit k starej strave z 90 dnovej diety a urobit si ocistu organizmu so 6 tyzdnovym cajom na cistenie lymfatickeho systemu... Presiel mesiac a ja som schudla mozno kilo a na centimetre nic. Som presne taka, aka som bola. citim, ze aj napriek tomu, ze mam lahku a zdravu stravu, ze sa uz neprejedam, mam problemy s travenim-vecne nafuknute brucho.
Neviem, co mam robit, ci mam pokracovat v diete alebo sa vratit k takej obycajnej domacej strave alebo co... Ci to, ze organizmus mi nechudne je sposobene tym cajom.. netusim, prosim poradte mi niekto, kto mate podobnu skusenost alebo ste o tom poculi....
Dakujem...

PICNIK

Schudol som 8kg/60dní bez cvičenia keď som sa stravoval na 80-90% podľa mojej krvnej skupiny A.
Jedlo prospešné som si našiel na internete.

Fyzická a psychická sila mi išla hore o cca. 30%, začala lepšie fungovať imunita aj mozog. Zrýchlil sa metablizmus.
Spať mi stačí teraz 4h cez víken, 5h cez týždeň.

Jedlo je pri strave podľa krv. skup. rozdelené na tri kategórie:
a.prospešné
b.neutrálne-menej prospešné
c.zakázané

Nepiť 20 min. pred jedlom vodu ani 45 min. po jedle
a 2-3h. prestávky medzi jedlami podľa množstva skonz. jedla.
Denný podiel tekutín:
1-2dl. minerálky
2dl. ovocnej šťavy
ostatné čístá voda (žiadne sladné malinovky)
(čaj nie je dobré piť celý deň, sice zdynamizuje v tele toxíny ale na ich transport z tela je potrebná čistá voda)

Ako spalovač tuku použi za studena lisovaný ľanový olej,
kúpiš ho v biopredajni potravín. Užívaj ho na lačno, jednu polievkovú lyžicu, min. 20minút pred jedlom.

Malo by to fungovať aj keď ležíš celý deň na gauči.

Rovnako som pre porovnanie pre tým schudol ledva 8kg pri dennom cvičení iba pri klasickej diéte.

adikee

A čuduješ sa vôbec tomu? Veď toto sú také diéty, že dovi dopo - vôbec nie sú účinné a človek sa zbytočne len trápi

Bea 111

Zdravim chcem sa opytat ci ma viete poradit ako riesit nepretrzite a nocne zmeny pri tejto diete lebo od 20h do 4h rana bez jedla to nedam a doobeda spim dakujem

dadusa 7

dakujem Helus.a co mlieko do kavy?cistu kavu nedokazem vypit,mam si kupit bezlaktozove alebo sojove ci mandlove?

Helus

dadusa7 ja som cestoviny jedavala na 3 den diety,ked bola sladka vecera.A pizzu som sice nerobila,ale da sa piect z Mix-b.

dadusa 7

chcem sa spytat /som celiaticka/ kedy mozem jest cestoviny ked su kukuricne a ryzove,aj muka je taka-napr pizza ?ako sa daju tieto dni dodrzat pri celiakii?prosim poradit

Mupida

U mňa to zas ide extrémne dole. Držím diétu 20 dní a mám z pásu dole 9 cm. Kedze som si este nestihla kúpit váhu tak to viem zatial povedat na centimetroch. Ale podla oblecenia tipujem cca od 6 do 8 kg. Ja viem je to vela ale mam velmi dobry metabolizmus a moje telo si priam pyta aby bolo lahsie. Takze odporucam kazdemu. Plet mam krasnu cistu, tym ze pijem vela vody a som spokojna a pokracujem dalej. Vela stastia ostatnym :)

maja 60

Ja som tiež držala 90 a schudla som 25 kg. Nevarila som všetko podľa knihy, ale dodržiavala som dni aj s vodným dňom. Nepribrala som, ale sa stále stravujem približne podľa 90.Výhoda pre mňa je to, že čo ješ na obed môžeš na večeru, nie si stále pri hrncoch. Netreba zúfať. Ja som vôbec necvičila, zato že mám 60 ,bolo to vidieť na koži, len v zime si zalyžujem.Pri oslavách som jedla to, čo ponúkali hostitelia a vždy som si z toho vybrala. Nezúfať a hlavu hore. Nestáť na váhe denne. Ja som sa zvážila po 1,5 mesiaci a vtedy som už videla výsledok.