Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

karolina138

Ahojte, zacala som pouzivat make-up od Annemarie a nemozem si ho vynachvalit!!!! Mozem vam povedat, ze uz som vyskusala rozne znacky, ale ziaden mi nevyhovoval ako tento. Moja plet konecne dycha, je po cely den svieza a najma plet mi zostava po cely den matna. Mozem si dat ako podklad, teraz cez zimu, aj mastnejsi krem a neurobia sa mi mastne mapy v T zone. Da sa objednat aj na ich online shope Assay, ja som si zobrala odtien almond. Ak uz poznate dobre svoju plet hned budete vediet ktory odtien si zobrat...:-)

LULU 2

5 dní je veľmi krátka doba, zober si ako dlho (kolko rokov) trpíš akné. Nechaj tomu cas, 30 dni trva len kym sa zregeneruje, resp. vymeni horna vrstva kože. Účinok prírodnej kozmetiky nastupuje neskôr,ale efekt je o to trvacnejsi. Skús piť aj žihlavovy čaj. A užívaš to správne? ráno, večer aj poobede čistíš?

sisha

mam doma dadosens purderm, kazdy vychvaluje ale asi po kolkych dnoch sa vam plet uz ucistila a zacala sa lepsit.. pouzivam uz 5 dni a nevidim ani zhorsenie ale ani zlepsenie, mam plet len ako vzdy vtedy ked som ju mala "ako tak" lepsiu.. inak ziadna zmena.? rozmyslam ze zase jedna z kozmetik na kt. moje telo nereaguje... a mimo toho nestalo sa vam /co sa u niektorych kozmetik stava/ ze plet si na ich funkciu zvykne po dlhom pouzivani a zacne byt voci tej znacke odolna? len pre buducnost by ma zaujimalo... dakujem ;)

zmatena

ja som si ju objednala tiez,konkretne dado sens pur derm,a chcem sa opytat ten intenzivny gel mam ako pouzivat?po toniku naniest,a potom zmyt ci ako?na to krem...?

ikusinka

tak aj napriek vyssej cene ktore mnohe z vas mozno hned na zaciatku odradi by som vrelo odporucala kazdej zene ktora ma problem s pletou.dlho som sa trapila s akne a necistou pletou, vyskusala som rozne pripravky od viacerych znaciek no bli to len kratkodobe napomoci.k tejto kozmetike som sa dostala len nedavno, ale som nadmieru spokojna.spociatku niektore z vas mozno odradi nevyrazna vona, ale to trosku sa vydrzat da :)...uzivam ju len jeden mesiac, ale zmenu je podstatne vidiet.tie vyrazky, ktore ma casto trapili sa konecne eliminovali a moja tvar uz nepripomina pubertiaka.takze baby skuste ju,,ja som velmi spokojna

radabc

Tak trochu som ta nepochopila Mirka, ale pokial mas presusenu pokozku tak skus Telove mlieko Extroderm a menej sa solarkuj :-)))a na plet nieco vyzivnejsie, mastnejsie po solarku, normalny krem LL regeneration alebo rose dew.

Mirka_78

Chcem sa opytat, ze ked teraz pravidelne chodim do solarka, tak ci su tie pripravky na leto na slnko ucinne az v zime, lebo mam pocit ze mam velmi taku presusenu plet.

Vdaka,
Mirka