Annemarie Borlind - prirodna certifikovana kozmetika

lucik998

Ano na dobierku posielaju vsetko. Mne prisiel balik do 2 dni od poslania objednavky. Inak tá maska z Pur dermu je tiez vynikajúca.

lara35

a este ked objednavate na assay.sk a je tam len moznost pausalnej sadzby tak to co znamena .. normalne mi to pride na dobierku?

delphia

lara gel je bez obsahu tuku. je takej vodnato- gelovej konzistencie. teraz na zimne obdobie nie je idealny. skor na leto ked je teplo. krem ma aj tukovu zlozku, ale netreba sa bat, ze by bol nejaky hutny. hydratuje, ukludnuje a zvlacnuje plet.

lara35

ahojte idem si objednat nieco z rady dado sens purderm -presnejsie cistiace mlieko a tonikum + nieco by som chcela k tomu ale neviem si vybrat ci ucinny krem alebo intenzivny gel (aky je vobec medzi tym rozdiel? ) alebo mozno aj masku..

baculka13

Chcela by som sa podeliť so skúsenosťami zo špirálou a ceruzkou na očí z Annemarie -borlind. Predtým som vyskúšala rôzne špirály a každá mi robila alergiu a to buď hneď po namaľovaní, alebo po čase. Najhoršie bolo ak som vyšla vonku na ostrý vzduch, lebo mi začali slziť očí. Bola rozmazaná a rozčuľovalo ma to. Očí som mala červené a upokojili ich iba kvapky na alergiu.
Teraz testujem z annemarie
špirálu, ceruzku a lesk na pery. Zatiaľ som spokojná a dúfam, že konečne som našla to čo som chcela. Ich výrobky sú pomerne drahé, ale čo dobré je lacné ? Zvlášť ak sú to produkty z prírody a bez konzervantov.

LULU 2

Ja som pocitila zlepšenie hneď po krátkej dobe...zápal sa sťahoval, vyrážky sa pekne hojili. asi fakt každý inak reaguje, záleží aj akú kozmetiku si užívala doteraz, ako sa stravuješ a pod.

ivana29

kayla, ako dlho to uzivas? a co si si kupila z pur derm? samozrejme necakaj zazraky hned!!! chvilu trva kym sa da plet dokopy, kazdy je iny, moze to trvat aj par mesiacov, zalezi od toho aky problem mas, alebo aky hlbkovy zapal je !

kayla555

zacala som pouzivat tu sadu Dadosens Purderm , a dost sa mi zhorsila plet, viem ze zo zaciatku to tak ma byt lebo plet je znicena od tych chemickych zasahov, ale neviete ako dlho to bude trvat..:( vyzerala som ovela lepsie nez som ju zacala pouzivat..