Aku sedacku?

stracenka

Áno, to sa aj mne páči, mne tiež takto padlo kreslo do oka, keď som videla v telke, ale to podľa mňa nič zlé na tom nie je, že sa takto necháme inšpirovať, veď o tom to je, urobiť si radosť, skrášliť proste interiér, nie?

lilinida

...boli sme u Kondelu na predajni, maju v Novych Zamkov a v Bratislave vypredaje este do konca mesiaca, tak sme si kniznicu vybrali. Uz aj stoji v spalni, akurat som si sadla, ze idem triedit knihy, ze ako ich kde dam. Mam teraz take male Vianoce.

evicita

miriamma my dokazeme aj poriadky narobit ze ked nieco chceme...som na tom podobne, ked nieco chcem tak proste to tak kadejako dokazem doma prestahovat, len aby som dosiahla svoje... :D

2miriamma

stracenka, to aj ja keď vidím, tak takú chuť dostanem si len tak sadnúť, najmä vo vianočných filmoch zvyknú byť také kadejaké, ja dlho už môjmu pílim uši s tým, že by som chcela niečo také do obývačky, len furt rozpráva, že to nemáme kam dať, tak už som plánovala, že by som aj nejaké kvety presťahovala do iných izieb :D

grica

Buď hojdacie, alebo také tie masážne, aj s podnožkou, čo si môže posunúť a tak, to je tiež veľmi fajn, pohodlné!

stracenka

Vejkaa, keď to je ťažko takto napísať, lebo podľa mňa každému sedí niečo iné, pre každého je pohodlné čosi iné, ideál je ísť vyskúšať. Ja akože som zástancom takých vecí na relax, pre mňa je to totál, že sen. To aj keď vo filmoch vidím tie hojdacie kreslá, to je úplne taká atmosféra :)

sofkasofka

Dievčatá áno, využila som to ešte vtedy keď som vám písala, proste keď mali akciu, tak som nemala na čo čakať a vám poviem, že kreslo, to bol môj najlepší výber, nákup za posledný rok :D