téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

onaa

myslim,z e watermelon dala dost linkov a informacii k teme, ty len vykrikujes: nie,neda sa, nebudes mat zdrave dieta atd....tazke asi tak:)
nie majo, nastastie nie....

ele

:D onaa a ty tu co robis? Ved ty si len slaby vykrik do tmy! Ja viem dat aj ine argumenty, zatial nebolo pre koho kedze tunapritomnym to bolo postacujuce a tiez sa nejak neprekonavali ;)

onaa

nevyzeras tak, taka si hadava a za kazdu cenu potrebujes mat pravdu/aj ked neargumentujes len tak blaboces/. Alebo skus 5tibetanov, medituj, joga...

ele

diskusia sa zacinala tym, ako sa da dosiahnut menstruacia bez priznakov, tj. ziadne krvacanie, ani "kontrakcie", zevraj sa to da dosiahnut surovou stravou, ja tvrdim ze je to somarina, nemam pocit ze by som tym nenechala niekoho zit?!