téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

ele

onaa, ale ty si necitala pozorne, to ta ospravedlnuje ;) Ved prave ze surova strava neznamena iba ovocie, prave preto tu takto debatim.. proste nie si v obraze vobec, som posudila na zaklade posledneho tvojho prispevku, nechce sa mi tu uz rozpisovat o tom...

onaa

marian a nemam pravdu? hm?ale nebudeme tu zahlcovat temu blbostami, takze koncim, aj ty by si mohol, lebo tak ako aj ja/priznavam/ do tejto temy nepridam nic hodnotne, lebo som menstruaciu surovou ani inou stravou nestratila.

onaa

ele, surova strava neznamena len ovocie, studuj este:) vazne ludia, ved takto sa strapnujete, enjoy ma ledva maturitu a ty ele vidno ze vies trochu viac, ale aj tak obcas riadne trepnes...

ele

onaa, nedovolila by som si napisat ze nebude mat zdrave dieta a pripojit sem nejaky link, tak ja si postacim aj bez toho, staci vseobecne vzdelanie, aby clovek mal jasno, co pisem. Precitaj si nieco o tom ako funguje ludsky mozog, plus prenatalny vyvoj a budes mat jasno aj ty.