téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

watermelon

ele si trapna, naozaj neviem o co ti ide, nikto ta do nicoho nenuti, neviem z akeho omylu si ma to vyviedla, ale ja uznam ze sa mozem aj pomylit, za to ty vobec, ty si ta najmudrejsia, ja viem. ty vychovavas najlepsie, skratka preco sa zahadzujes s chuderou ako som ja, ved predsa ti nesiaham ani po clenok, tak vypni a daj mi pokoj.

ele

Jaj watermelon a kto tvrdi ze tvoje dieta sa nenarodi zive? To, ci je zdrave nezistis hned po porode a inteligenciou tiez nebude ovplyvat aj vdaka "tvojej" strave, aj vdaka genetike, lol. Ak sa nemylim, minule som ta vyviedla z jedneho velkeho omylu, len aby si tu nebola na smiech ludom ako aj vtedy..

watermelon

dakujem alchamilka zacala som prave dnes 4. mesiac, na poslednych krvnych testoch som mala vsetky hladiny v poriadku, lekar bol az prekvapeny, ze aky skvely vysledok :)

watermelon

pre obmedzenu ele, ktora vie vsetko najlepsie a zjedla vsetku mudrost sveta:
staci len kliknut a mozes si rozsirit obzory, co ty asi ani nevies, ze sa da. Su to zeny, ktore prezili surove tehotenstva a narodili sa im zdrave deti:
tato prva je zobrazena na konci stranky, prezila 3 surove tehotenstva: www.thegardendiet.com
www.therawfoodfamily.com
samozrejme je ich ovela viac ale kvoli tebe sa neoplati to sem pripinat.

ele

Ja mam velmi dobre skusenosti s raw food (co zdaleka neznamena jest iba ovocie), no kedze nie som sebec, ani tupec, v tehotenstve som nic neriskovala, len aby bolo jasno..

alchamilka

dakujem , zatial len zacinam ... nieco som si uz nastudovala :) a ked sa smiem opytat v kolkatom mesiaci tehotenstva ste? Nech sa dietatko narodi hlavne zdravucke... myslim ze raw food mu len prospieva a to aj vam ak ma vsetky vitaminy nikde nie je problem... niektori ludia maju zle skusenosti a hned to prenasaju kazdy organizmus to prijma inak... ale ak ma vsetky vitaminy... dostatok kalorii pracuje tak ako ma :)

ele

Tie baby nizsie pisu, ze dokazu dosiahnut menstruaciu bez absolutnych priznakov, tj. ziadne krvacanie, ani krce- vobec ziadne, a to "vdaka" surovej strave..