téma pre Warermelon

Príspevok v téme: téma pre Warermelon
alchamilka

dobrý deň , chcela by som sa spýtať aké sú vaše skúsenosti zo stratou krvácania pri menštruácia , čítala som , že menštruácia može fungovať aj bez krvácania... a vy ste vitarianiánka, bolo písané , že pri surovej alebo rastlinnej strave sa stráca , je to pravda? pretože ja mám dosť silnú menštruáciu a dosť ma to obťažuje ďakujem za odpoveď

watermelon

iwus: len tak dalej, a nestresuj sa kvoli nejakemu jedlu, co nie je surove, treba mat zo stravy aj dobry pocit, nebyt v strese. Citam, ze sa snazis naozaj jest vela ovocia, je to super.
alchamilka: teda neviem toho vela o bio ovoci, ale jedno je iste, radsej jest hocijake ako ziadne, podla mna. V ovoci je kopec latok, ktore este ani neboli objavene, takze urcite sa oplati ho jest.

levanderka

nase BIO vlastne ani bio nie je.robili sme rozdiel v labaku a porovnavali sme bio jablka a normalne jablka zo supermarketu. a ked ti mam vysvetlit rozdiel ako normalnemu cloveku tak rozdiel tam bol, ale iba v pripade, ze na den zjes tak 5 kil jablk. ak nie, tak velmi si tym BIO nepomozes akurat das zato viac penazi. jedine riesenie je trh :)alebo vlastna zahrada :D

alchamilka

no na trh asi ťažko , ale niekedy sa posnažím , ale pravidelne to nepôjde.. :( a Tesco nemá vlastne BIO? či je to len nálepka alebo ako to je? ďakujem za odpoveď

BJ

bio ovozel nekupuj, radsej zajdi na trh a podpor poctivych zahradkarov. Vzdy lepsie obycajne od obycajnych ludi zo slovenska, ako dovoz s nalepkou BIO. A navyse, aj usetris.

alchamilka

tak ja chodím do Tesca watermeleon na bio ovocie čo si o tom myslíš no trh to níekedy zajdem ale bohviečo to nie je

alchamilka

tak ja chodím do Tesca watermeleon na bio ovocie čo si o tom myslíš no trh to níekedy zajdem ale bohviečo to nie je

iwus93

ReginaPhalange
pripravuje, ale ja si teraz v tomto veku ešte nemôžem kupovať stáále ovocie, tak takúto alternatívu som si zatiaľ zvolila, ešte aj jogurty jedávam, strašne mi chutia, aj tých sa asi budem musieť vzdať

iwus93

Watermelon
jem stále dostatok ovocia a zeleniny, hlavne ovocia, zajtra v jedálni máme buchty s tvarohom, ja som si namiesto toho už pripravila jablká, banány, kiwi a ešte aj detskú výživu na raňajky si dám tiež ovocie, asi jablká alebo broskyne lebo iné ovocie nemáme