Susicka ovocia

Príspevok v téme: Susicka ovocia
nikola258

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto z vas doma susicku ovocia a ci je s nou spokojny . lebo ja nadovsetko milujeem susene ovocie, aj cerstve samozrejme :P ale susenym si nahradzam sladkosti. ale v obchodoch su vsetky velmi presladene, precukrene, plne konzervacnych latok ... tak sa chcem opytat, ci nie je lepsie susit si to doma.. ci sa oplati investovat do tej susicky . vopred Vam dakujem za odpovede :) pekny den

darinka76

A pozerate realne na znacku len alebo podla coho je najlepsie vybrat taku susicku?...Ja som uvazovala nad tou obycajnou z Lidla...

lojniss

to samozrejme vies, ale zabera to vela miesta, dlho to trva. takto ked to podavas do susicky, tak to mas maximalne za pol dna hotove.

hmartinia

aj keby to das na plech to mas celkom bez roboty nemyslis? len asi keby to dam susit von tak skor mi na to musky posadaju.

anickadusicka

A je veľmi nenápadné, keď sú takéto príspevky kade tade aj po iných fórach v úplne rovnakom znení. Good job :D

rozmaria83

ja mam susicku zo sady kupovanu od vitariana kde bol aj mixer atd a som s nou spokojna, susi rovnomerne, malicka, casovac, hurom znacka

lompaska

nie som si ista, ci ich straca, ale istotne ich nema viac :D a niektore druhy ovocia totalne zmenia chut po suseni.