Susicka ovocia

Príspevok v téme: Susicka ovocia
nikola258

Ahojte, chcem sa spytat ci ma niekto z vas doma susicku ovocia a ci je s nou spokojny . lebo ja nadovsetko milujeem susene ovocie, aj cerstve samozrejme :P ale susenym si nahradzam sladkosti. ale v obchodoch su vsetky velmi presladene, precukrene, plne konzervacnych latok ... tak sa chcem opytat, ci nie je lepsie susit si to doma.. ci sa oplati investovat do tej susicky . vopred Vam dakujem za odpovede :) pekny den

dobraja

Ja si pamätám, že naši volakedy sušievali na papieri, bolo to po celom byte :D Aj na sušiakoch, proste všade :D Alebo aj na sitách (sieťkach) z okien :D

romkita

susicka ako susicka. ved spravi to ten ucel? spravi. ci su to bylinky hriby alebo jablka. ale ved kludne kto chce moze susit ako nase prastare mamy :D

zuzinata

Ja si myslim, ze vobec nezalezi na tom oznaceni. Ked sa raz da v nej susit ovocie, tak tam pojde ususit aj bylinky a kludne aj hriby.

4gabriela58

Pokial kupujete vela suseneho ovocia v tych kadejakych Vita a Vegan obchodoch tak sa vam jednoznacne viac oplati kupa susicky. Ja som si ju zadovazila ked som presla na zdravsiu stravu.

juchio

práve premýšľame nad kúpou sušičky, lebo ja aj partnerka milujeme sušené ovocie a aj pre decká je to lepšie, lebo keď si porovnám čo utratíme za kupované sušené ovocie tak toto by nás vyšlo menej.

hamula

A čo zvyknete sušiť a ako to využívate? Lebo ja si pod pojmom sušenia predstavujem iba sušené hríby a sušené jablká.