Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

ŽABKA

Želám Vám pekný deň, mám taký problém, takmer rok mi vypadáva obočie neviem čo s tým som zúfala! Ani som si ho nefarbila!!!!!

alica

a este, ze tebe, chirkoz neverim, urcite tam pise, jeden z majitelov, alebo iny reklamny agent... ale skoda... rada by som, keby to bola pravda

alica

Caute chlpane, trpim aj ja, boze, vlastne to je asi moja jedina depka, busko by som aj ukazovala, ale ked tam mam medveda... je to smutok, nechapem, ze to este stale nevymysleli, ... ked ine veci funguju... smola,...

tina

Neviete z coho je to nadmerne ochlpenie,ja som ten problem zacala mat teraz, v okoli bradaviek a aj ked si to vytrhnem s pinzetou mam tam cervene jazvicky a zarastaju mi chlpky do koze.Neviete mi poradit?Ten Laser neskodi?

lenka_66

Mila Evka!
Tiez ma to vytaca a cim viac ich holim tak ich mam viac.Depilacia mi vydrzi 1 tyzden.Na nohach mam uz hrubsie a silnejsie ako moj partner.Bola som pred 2 rokmi aj na odstraneni laserom no nic sa neudialo tak som na druhe sedenie ani nesla.Zdravotne som inac o.k. P.S. nikto nie je dokonaly

ochlpená :-)

tiež trpím nadmerným ochlpením, neriešim to (v lete odstraňujem zo spodnej časti nôh a v podpazuší), čo už kočky, je to náš údel :-) ale páčila sa mi poznámka prispievateľa JURO :-) Ak hovorí pravdu, tak je fakt jeden z mála ktorému sa to asi nevadí. Kiež by takých bolo viac a my "postihnuté" :-) sme sa týmto nemuseli trápiť. Neviem ako Vy, ale ja tým fakt TRPÍM, neexistuje pre mňa v lete ísť v pohode na kúpalisko, neexistujú pre mňa dvojdielné plavky ani krátka sukňa :-)