Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

aaadka

Ahoj DADA,aj ja som z prievidze a viem ktora je tro klinika ta na bojnickej...Ale to sa ta chcem opytat ze kde si to davas odstranovat???A kolko platis za to jedno sedenie?Lebo aj ja tam chcem ist,no najprv budem rada ak mi pomozes s tou cenou popripade inymi skusenostami s tym.Diki za odpoved

livka

mam 12 a mam uz po celom tele nadmerne ochlpenie. Mamka si to vsimla a nic s tym nerobi aj ja som jej to povedala. Prosim vas poradte mi, co mam robit aby my zmizli?

dada

Ja byvam v Prievidzi,u nas je ta klinika Esthé sa to vola,je to klinika celostnej mediciny,vselico tam robia.No ten lekar mi povedal,ze budemmusiet tych laserovych davok podstupit este zo 5 krat.To zavisi od chlpov-ze cierne sa odstranuje lahsie.To budeme vidiet postupne,sak som zvedava aj ja.Stve ma,ze som s tym uz daaavno nesla.ale treba najskor mat zistene tie vysetrenia od gynek. a endokr.,aby sa vedelo ci je to nejaka porucha.Juj,ale penazenku si budem musiet inak strazit,pekne drahe je to.Zatial ahojte

dada

Baby,tak dnes som bola najskor tak akoze informativne sa spytat na laser ohladom tych chlpov okolo bradaviek,na takej nasej klinike,a hned mi aj spravil prve oziarenie,ci jak to mam nazvat.Vyslo ma to 2000Sk(zavisi to od postu impulzov)a 13.3.mam prist a dalsie sedenie.Lebo to sa postupne musi,a ubezpecoval ma,ze budem o.k.Takze musim mat len trpezlivost.

zena

skus laserovu epilaciu. na takej malej ploche je to cenovo v pohode dostupne a ked su tmave tak je to uplne v poho..

dada

Na zistenu hormonalnu poruchu su lieky,asi antikoncepcne alebo mozno ine.To urci gyn. alebo endokrin.Ono by to malo upravit tu hladinu hormonov ale chlpy uz treba odstranit inde...

Adulka

ahojte baby, chcem sa vás opýtať, ak sa zistí že nadmerné ochlpenie u žien je nejaká hormonálna porucha, da sa s tým niečo robiť ? napr. nejakými liekmi ? hm ? lebo ked tu píšete,že ste boli u endokrinologicky a gynekologicky a tak. . .