Nadmerné ochlpenie - ako si mam pomoct ?

mia

jej.A ja som si myslela,ze som jedina.No.....takze aj ja mam ten problem.Ale najviac ma trapi zadok.je to hrozne a neviem,co robit:(No co uz:( clovek sa s tym musi zmierit,lebo inak....bude zle

papricka24

ahojte!!! no dnes som sa dozvedela ze chlpky nad hornou perou odstranuju babam do 18 rokov voskom..mate s tym niektora skusenosti??? lebo ja uz by som podstupila asi hocico ale sa bojim ze to budem mat este horsie-ze mi tam narastie potom este viac tmavsich a hrubsich chlpkov...prosim poradte dakujem :o))

trixi

boli ste uz niektora na laserovej depilacii na intimnych partiach, musis sa tam vyzliect ako u gyjekologa? ak mate niektora s tym prakticke skúsenosti napiste ako to tam prebieha, lebo predstava ze tam lezim tak ako ma boh stvoril, tak to mi teda dost vadi

papricka

Ahojte baby aj ja mam podobny problem...:o(( mam 16 rokov..najprv mi chlpky zacali vadit na rukach,teraz ich mam uz aj na bruchu ale to mi az tak nevadi lebo v lete mi vyblednu a zmie priatelovi nevadia :o) ale vacsi problem mam s chlpkami nad hornou perou!! To je hroza!!! Nechcem si ich vytrhavat pinzetou, lebo myslim ze sa to este zhorsi...rozmyslala som aj o ich odstraneni laserom, ale pocula som,ze to dost boli a neviem ako sa pohybuju ceny? Neviete mi prosim poradit? Alebo neviete inu metodu ako by som si ich aspon nejako zosvetlila alebo nieco??? Prosiiim som uz zufala! :o(( Odp na mail...dakujem...

klaun

No mne to u mojej priatelky ties neprekaza
je to take sei :D a potom jej tie nosky aj pod pazuchou oholim aj sam no :D

katarina111

baby urcite nemozte byt take chlpate jak ja. odstranujem to holiacimi strojcekmi. ale stale je to horsie a horsie. problem nastal ked som zacala uzivat antikoncepciu trinordiol 21. chlpy mam na bruchu stehnach-a to az nenormalne vela, ale priatelovi to neprekaza takze v to nieje na zabitie

ajinka

ja mám ten istý problém baby, pred mesiacom som si kupila od Biovit pharma sprej na zabránenie ochlpenia za 3500,-Sk, ale poviem vám,že to až tak nezaberá, síce sa mi chlpy stenšili, ale stále rastú, ale čo: "pokiaľ nejde o život ide o hovno" :-)

...

ja mám ten isty problém. Mám chlpjy aj na celom tele: brucho, zadok, noha, ruka, prsia. Je to dost viditelné.teraz depilujem vsade s voskom, aj so strojcekom. prosim vás, informujte o ceny laseru. Dakujem. odpiste na E-mailovu adresu