Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

chloeee

nikkki : vau, to je super. :)
Ja teraz asi nebudem mať veľa času na šport, lebo mám to ho dosť do školy. V nedelu idem určite na zumba maratón a popri skúsim niečo vymyslieť aspon 2x do tej nedele.
Dneska zaostávam s jedením, tak si idem niečo dať pod zub :)
Pekný večer dievčatká :)

nikki.7

ahojte:))

Samozrejme,každý kto chce s amôže pridať,aj keď si myslím,že vaš aváha a výška sú úplne v pohode. Ja keby som mala to čovy,tak tu neriešim svoj jedálniček.

Ale jasné,že budeme radi,keď nám napíšete aké pokroky ste urobili.

chloeee:na spinningu nám dala teda riadne zabrať a spálili sme 700 kcal,teda 3010 kj. Mali sme merač tepov a tak sme vedeli,ako na tom sme.

Bola osm nesmierne rada,že som sa pozbierala z postele a išla tam,lebo večer som si pekne zaznamenala aj to a hneď to bol lepší pocit.

Dnes pokračujem v spinnigu ďalej.

klarka_12

ahojte dievcence, tiez by som sa rada pridala, momentalne mam presne ako chipsa a tiez si uvedomujem, ze to nie je ziadna pohroma, ale moje problemove partie sa volaju boky a stehna... takze, ak by vam to nevadilo, tiez by som sa s vami rada snazila a dotiahla to na tu 50. :)

chipsa

čaute bojovníčky :) rada by som sa k vám pridala....
mám 19 rokov, 172 cm a 54,5 kg...nieje to žiadna nadváha, môj problem spočiva skor v tom že všetok tuk sa mi uloží bud na bruchu alebo na tvári...rada by som schudla na 50 kg, nech už apson tá postava za niečo stojí, ked ostatné nieje nič moc.
Moj dnešný jedalniček (asi som to trochu prehnala :D)
R: dva tvarohove koláče, musly
O: sojove mäso zo šalátom, rožok s tuniakom
O: zas tie koláče :( , zeleninový šalát s plesnivým syrom, mandarinka
V: ananásový koktejl, jeden toustík

chloeee

nikkI : z toho si nič nerob, keď si išla teraz cvičiť,tak to v pohode dáš dole :))
Ja som si dala hranicu 7000 Kj,ale málokedy sa trafím..Väčšinou mám tých 6000,teda ak to dobre počítam..A to vôbec nie som hladná, vkuse sa cítim byť plná,takže mi to takto vyhovuje..Horšie to bude cez týždeň, keď budem v škole a tam zase nebudem mať kedy obedovať.

nikki.7

chloeee: ja mám stanovených 5590 KJ a tie spapat musím,aj mierne nad možem,ale to čo som dokázala dnes,to asi už nie je povolené.Doslova som zožrala 8100 KJ, a to je myslím už aj na slona vela.Preto za chvilku strapkám na spinnig,lebo by ma moja asistentka v kurze chudnutia asi zabila...

tak sa majte,ja utekám

chloeee

ahojte baby :)
Tiež vítam medzi nami novú bojovníčku :))
Čo ste dneska papali ?
Ja mám po obede, na raňajky som si dala biely nízkotučný jogurt s hruškou. NA obed som mala zapekané surimi so zeleninou a ešte pečenými zemiačikmi. Trošku som si dala z kuracej polievky, aby na mňa nehučali,že nič nejem..
Včera som to úplne dorazila, mala som asi 7 chodov. Dávala som do seba zeleninové rizoto asi 4x a večer som si robila puding. Dnes som sa ráno vážila a mala som o kilo menej. Neviem ako je to možné..Asi musím viac jesť, aby som sa dostala na tých 7000 Kj :D
Ráno som objavila v záhrade posadené bylinky :D Takže od rána pijem mätový čaj a spravila som si aj bazalkový šalát :)

nikki.7

ahojte:D

Vítam medzi nami novú bojovníčku.Veronka,ja som z BR,tak to nie sme ani daleko od seba.No ja moje miery pre istotu ani nebudem dávat,ale váha je zatial 71 kg, výška 168.

V starších príspevkoch mám výšku 173 cm,celý život som žila v tom,že mám 173 a až teraz ma vyviedli z omylu,keďže osm sa dvakrát premerala na metri a mám len 168.

Ja by som chcela schudnút zo všade,možem aj z prs,lebo tie sú tiež dost velké.Ale najviac z brucha,stehien a potom tak všade.

veronka nič si z toho včerajška nerob,ja osm si tiež myslela,že budem už len na vode,ale večer som dojedla ryybku so zeleninou a potom zabila sladkým a dnes na ranajky som toho popapala tiež dost.

Ale zajtra by som už chcela íst cvičit,možno už aj dnes,no uvidíme.

veronka18

betka a na aku?:) už som sem davala jedalniček ako sa idem stravovať hlavne PRAVIDELNE každe 3hodny aby sa mi nakopol metabolizmus a cvicit a pitny rezim dodrziavat .. tych 5kg musi ist dole:( a zo vsade:(okrem prs) -4cm a som spokojnaaaa:) a ty mas ake miery?

betkaa

ahoj baby aj ja sa k Vam pridam a hned od tejto chvile lebo sa uz na seba nemozem pozerat :( mam 164 a cca57kg :( inak Veronika ja som teraz zacala chodit na vysku do bb :) a ako sa ides stravovat?