Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajliQa

chloeee....ja som dnes popapala dve acidka a 3 jablcka...ja viem ze je to malo...alechcem mat zajtrana vahe trosku menej...ako 59,4...lebo to cislo ma vydesilo...

chloeee

ahojte :))
takže takýto bol moj dnešný jedálniček
R : 1 mandarinka
O: zeleninový šalát + tofu + tmavý chlebík
Ol: 2 mandarinky + zelenina
V : biely jogurt + cely deň nesladený čaj

Dneska si dávam taký úplne odľahčovací deň, lebo moje chudnutie sa úplne zastavilo, skúsim,čo to spraví.. :)
OD dneska začínam s brušákmi opäť, dúfam,že to pôjde rýchlejšie.

smajliQa

nikki.. ak si das sladke raz za cas...myslim ze to nie je chyba.. organizmus potrebuje raz za cas doplnit aj cukry..a sladke treba.... inak baby ako ste na tom s kavou??? kava odvodnuje..prekaza to pri diete nejak??? lebo ja som nepila..ale zacala som ju pit..tak preto sa pytam. inak nesladim ju.

smajliQa

ahoj klari... keby som ja toto zjedla za den, co si ty vcera predviedla, tak mam na druhy den na vahe o kilo viac :)) bud stastna:)) asi si stastna zena :D..heh...noooinak mozem otazku? ta nesladena presnidavka ma kolko kalorii???
baby inak.. co tu citam,tak vy stale do vsetkeho pchate oriesky..blaznite,?, ved 100 gramov hocijakych orechov ma 62 gramovtuku..to je strasna katastrofa... to je jedina vec ktoru by som nedala do pusy... to uz radsej by som palacinku zozrala :))

nikki.7

smajliQa: dakujem pekne,že si mi to rozpísala...Ja sa stravujem v podstate rovnako,až na tie raňajky,tie mám určite výdatnejšie.Z jedného čistého jogurtu by som bola hladná.

Cvičiť chodím už v podstate 1,5 roka aktívne,t.z. aspoň trikrát do týždna, preto sa divím,že mne to ide tak ťažko.

A k tomu pitnému režimu,za posledné dva týždne pijem iba čistú vodu a nesladené čaje,tie som pila nesladené aj predtým.

Ale, sladké si neodopriem.

No budem dúfať,že sa metabolizmus spamätal a už bude spaľovať a pôjde to rýchlejšie.

klarka_12

Ahojte zienky :)

tak ako sa vam dari? a odkial vlastne ste? co som si vsimla, uz vas tu nie je nejako moc, tak mi to, prosim, zopakujte:) ja uz len strasne kazdym dnom cakam na tu vyplatu kvoli tomu fitku, lebo ja som bez najakeho aktivneho vyzitia uplne na nic...

- a moj vcerajsi jedalnicek:

R: 3PL ovs. vlociek (s hrozienkami, kokosom, skoricou a mandlovymi lupienkami) s jogurtom

D: akurat som sedela na nechtoch, takze nevydalo (ale tak mi skrkalo v bruchu, ze sme sa celkom bavili :D )

O: tmavy domaci chlebik s nesladenou presnidavkou a 2 jabka

Ol: celozrnne susienky

predvecera :) : duseny karfiol s tvarohovym syrom a trochou kecupu

V: pizza :D

- vcera to nebolo ukazkove a ta pizza to zabila, viem, ale tak zas snad najhorsie to tiez nebolo :)

a obedy mavam bezne teple, len ked rano zaspim alebo vecer nestiham, tak vezmem, co je po ruke.

Zatial krasny den kocky a drzte sa! :)

smajliQa

jaj a este toto... zeee cvicit chodim aj ja...ale z mojich dlhorocnych skusenosti s cvicenim mozem poradit len tolko.. ze ked budete jest rovnako a zacnete chodit do fitka.. tak zabudnite, ze schudnete...akurat tak vam narastu svaly....treba obmedzit papanie a cvicit..az potom pojdu kilecka dolu.. mimochodom najlepsie je PLAVANIE.... to si raz do tyzdna urcite dprajem...

smajliQa

ahoj nikki... no ja ani sama neviem ako rychlo asi pevna vola...jem 5 krat denne...ale fakt v malickom mnozstve.... napriklad...R: jogurt
D: ovocie
O: bud ryza + zelenina
alebo kuracie masko s ryzou..nieco lahucke.....
OLOVRANT : acidko, alebo jogurt, alebo nejaky cottage..nizkotucny syr,,,alebo este poprip. ovocie..
V : davam si len latte.... skratka....bud si dam nieco mliecne len tak do pusy, bud kusok syra, alebo mlieko.. alebo si skratka skocim na kafco. na latte...

Mimochodom... viem ze toho nezjem ta den vela..ale kazdy den to obmienam. aj ovocie, aj zeleninu... aj mliecne vyrobky..ale.. musim sa priznat,,, ze kazdy den nemam normalny teply obed.. kazdy druhy den jem miesto toho celozrnnu zemlicku so zeleninou...
pijem len nesladene caje....
za posledny mesiac som nevypila ani jednu sladenu malinovku.mala som len vino ako som hovorila.. vcera. a sladke som vynechala uuuplne,.bola som nan dost zvyknuta, preto to islo tak rychlo.

nikki.7

smajliQa: a to akým spôsoboms i tak super schudla?Aj keď takéto rýchle chudnutie neuznávam,tiež by som brala ešte nejakých 5 kg dolu...Ja mám výšku 168 a 70,6 kg.

Snažím sa už mesiac aj ja tak papakať,že 5 krát za deň v menších porciách, no mne sa podarilo zatiaš len 2 kg. A to chodím 3-4 krát do týždna cvičiť.

Poraď tvoj recept na také rýchle chudnutie.