Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajlinkkka

klari keby si ja dam tri kusky pizze..tak sa mozem ist odstahovat na antarktidu.... ma to dokopy asi tolko kalorii ako je kmoj prisun za cely day :D

klarka_12

Ahojte dievcata :)

ako sa mate? pocasie je otrasne (aspon teda u nas na severe) az ma clovek chut len zaliezt pod paplon a nic neriesit.. ako vam to ide s chudnutim? vikendovy jedalnicek nebudem davat, uz si to presne nepamatam, ale vcerajsi bol:

R: 2PL ovs. vlociek, 2PL vlakniny s trochou suseneho ovocia a jogurtom

D: jablko

O: grilovana zelenina s celozrnnymi cestovinami

Ol: biely jogurt, kava s nizkot. mliekom

V: 3 kusky pizze :)

- pijem bilikove caje (najcastejsie) a teraz mam doma strasne vela susenych biliniek a sipok, takze tak

smajlinkkka

jasne, ze nechcem mat anorexiu a to mi ani nehrozi, jedlo mam rada, nemam k nemu odpor a strasne rada varim :), ale chcem schudnut na tych 50, lebo vsak kazdy ma na sebe veci, ktore mu vadia. ty si na tom ako s vahou?

- krasny den baby! :)

nikki.7

ahojte:))

Ja som sa včera nevážila,odvážim sa zatjtra ráno,ak nezabudnem.Ja sa vážim vždy ráno a nalačno.

V nedeľu som bola na tae-bo a držala som sa aj s jedením,takisto včera,spinning a strava tiež dosť dobre.

No dnes mi už chodia po rozume aj sladkosti,musím to vyvážiť nejakými sušienkami.

Priznám sa Vám,začala som piť coctail F1 od Herbalife.Nechcem,aby ste to brali ako podvod z mojej strany,tak vám o tom radšej poviem.Neviem či z neho neičo schudnem,ale bola b yosm veľmi rada.Zatiaľ je to len asi 4 deň,tak na vhe určite nič neubudlo.

Pekný dník.
a tu je teda môj jedálniček

R: coctail Formula 1 (príchuť cookies)
D: ovocie a jogurt,prípadne tvaroh ochutený, sušienky,alebo niečo sladké
O: včera normálne menu,inokedy väčšinou tofu,alebo ryby,cestoviny, mäso
V: ak som hladná,tak tuniaka,alebo jogurt a neskôr mi pribudne tiež coctail.

smajlinkkka

ahojte babeny:)) nejde mi prihlasit takze takto ... smajliqa :D....
nooo.. klari a ty mas len 54 kg,?? ved to je fantasticke... nemusis chudnut. nie,? chces mat anorexiu ?? ci????
no aaaa ja som sa naposledy vazila vo stvrtok.... tak som zvedava.... zajtra rano sa vazim.. drzte palce nech je tam menej o nejake to deko :))

alchamilka

čaute baby , chcela by som sa spýtať na váš názor čo si myslíte je lepšie vitariánstvo (100% surová strava) alebo zdravá výživa budem veľmi rada ak mi odpoviete:) a samozrejme vám držím palce

chloeee

dobré ráno baby :)
takže ako sa vám daríí ? :)
Ja som včera celkom držala...až na to posledné
R : musli s mliekom
O: zapekané zemiaky s brokolicou a syrom
Ol: feniklovo-reďkovkový šalát
V : kebab

Dneska ešte neviem čo budem jesť, na raňajky si spravím nejaký dobrý šalát a obed bude asi nejaké maso plus zelenina...
Včera som bola na štvorhodinovej prechádzke,tak snáď ten kebab až tak nezavážil.. Dneska sa chystám na zumba maraton,takže tam budem trsať 3 hodky :-/ Síce si to celkom neviem predstaviť, pretože po včerajšku si necítim nožičky :DD

klarka_12

Ahojte zienky :)

dnes sme sa asi vsetky zobudilli do mraziveho rana, som myslela, ze asi odpadnem, ked som sla do prace. Teraz si uz sedim pekne v teple a popijam caj.

smajliQa

no, moj jedalnicek v ten den nebol zrovna ukazkovy. ono aj ked vyzera, ze toho pojem vela, su to mensie porcie, takze si myslim, ze v pohode. ja nemozem byt hladna ani pri chudnuti, lebo by som narazovo potom zjedla aj slona :)
a k tej presnidavke, ta nesladena ma okolo 50-60 kcal, o to mi ani tak nejde, ale mne viac chuti, tie obycajne mi pridu strasne sladke.

a moj vcerajsi jedalnicek:

R: ovs. vlocky + (hrozienka, kokos, skorica, mandlove lupienky) zaliate jogurtom

D: 2 male jablcka

O: domaci celozrnny krajec chleba s nesladenou presnidavkou

Ol: biely jogurt, kafe s nizkot. mliekom

V1: celozrnne cestoviny s bryndzou

V2: male nizkot. acidko

a este som nepisala o tekutinach, ja totiz denne vypijem strasne vela, tak mi to tak nepride :) pijem vacsinou nesladene bilinkove caje a vodu.

a vaha zatial stale 54,5 kg, asi to caka na tu permosku do fitka. :)
tak nech sa Vam dari, prajem uspesny posladny pracovny den!

smajliQa

ja si davam zajtra ovocny dnik...v sobotu zeleninkovy a v nedelu mliecny.. uvidime:) napisem co a ako s vahou :)

nikki.7

ahojte:D

smajliQa,máš pravdu,takto nám to pojde lepšie..a je dobré,že píšete jedálničky,je to aspon nejaká inšpirácia aspon pre mna.

Ja som dnes nejedla takmer nič,tak teraz večer to už nejdem tadšej zabit ničím.

Zajtra sa polepším aj s vodou,lebo tú som dnes tiež zanedbávala.

Pekný večer