Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajliQa

ahojte... ja som za mesic schudla zo 65 na 58,4.. to som sa vazila pred vcerom..no a teraz som mala zur...2dni. chipsy a podobne hovadiny..vinko.viete...ty koxo 59, 4..viem. je to iba kilo...ale zhresila som a teraz mam vycitky..dneslen cidko odtucnene... na 5casti rozdelim.srpavim si lahucky day.. aby si zasa telicko zvyklo..na to papanie 5 x denne po malickych davkach..chcem mat totiz do koncaoktobra 56 alebo max 57...tak kto sa este odvazi??? ja mam 58,4 na vysku 166...

nikki.7

No ja som mala včera jedálniček celkom dobrý,až na to,že som po 14tej nič nejedla a potom večer po spinningu som si dala proteínovú tyčinku.ALe myslím,že tým som to až tak nepokazila.

Dnes som sa ráno odvážila znova a mala som 70,6 kg,tak som šťastná.Vidím,že to ide,ale strašne pomaličky.

ladyinret:môže to byť aj voda,aj stolica.Pokiaľ nemáš pravidelnú stolicu,môže to byť tým. Ja osobne mám s tým skúsenosti.A tiež,keď mám svoje dni,tak som aj o 1,5 - 2 kg ťažšia.
Po skončení to zo mňa "odíde".

Dnes som mimochodom raňajkovala dve viedenské párky s grahamovým rožkom, na desiatu mám znova dve mandarinky a banán a na obed mám pripraveného zapečeného pangasiusa so zeleninou a tofu.MŇAM.

ladyinred

trpím anorexiou, to priznávam, nejem veľa, a napriek tomu som za dva dni pribrala z 41 kg na 42.5 kg! ako je to možné? nie je to iba zadržaná voda alebo stolica? Ďakujem...

chloeee

ahojte baby :)
Ja som včera toho trošku viac zjedla,tak dneska sa krotím.
R : celozrrny chlebik s maslom + šalát, reďkovky
O: to isté čo na raňajky, 1 jablko
Ol : cestoviny so syrovo-hubovou omáčko
V : to bude asi nejaký šalát

Mne tá váha stále kolíše, tak sa radšej už nevážim..

nikki.7

ahojte:))

Ja som si včera na spinningu odťahala svoje,tak som bola rada,že ma kamrátka vytiahla.Dnes sa chystáme znovu.

Dnes ráno som skočila na váhu a má 70,9 kg,čiže 0,5 kg išlo dolu.Nie je to výhra,ale radšej budem chudnúť pomaly a navždy,ako rýchlo a neefektívne.

Dnes začínam raňajky mliečnou ryžou a sladkou mafinou.

Olovrant bude banán a dve mandarinky a obed zatiaľ neviem,ale pravdepodobne necjaká rýchlovka,cestoviny, mám kúpené tie typu kur ana paprike.Dávnos om to nejedla a raz za čas si mylsím,že to nie je zlá varaiácia.

Na večer už len nejaký jogurt.

klarka_12

Dobre rano baby, ako sa Vam dari?

Moj vcerajsi jedalnicek bol nasledovny:

R: 3PL ovs. vlociek + (hrozienka, kokos, mandle) s jogurtom

D: 2 male jablcka

O: grilovana zelenina so sojovym masom, kava s nizkot. mliekom

Ol: biely jogurt

V: karfiol na pare s tvarohovym syrom

- uz len cakam na vyplatu, aby som si mohla konecne zas kupit permosku do fitka a zacat makat, lebo mam taky pocit, ze len stravou to nepojde.

A inak, aby som tu nebola za paka, tak ja nie som prirodzene stihla, asi dva-tri roky dozadu som schudla nejakych 12-15kg (mala som 70kg), len ma este (mozno nezmyselne) trapia dolne partie, preto by som chcela este tie 4 kilka. :) tak zatial krasny den dievcence :)

taikoThe

Skuste drahe zeny tieto jednoduche rady.
1. absolutne vylucenie cukru. Ano aj toho z ovocia
2. ziadne kysnute pecivo, ci chlieb, ci cokolvek s kvasinkami (pivo,vino,alkohol)
3. v jednom jedle iba jeden druh bielkoviny
4. trosku sa snazit o oddelenu stravu.

Budem to tu sledovat, ci to niekomu pomohlo. Ja ked som vynechal iba chlieb a pecivo som za 6 tyzdnov schudol 8 kil a aj som to udrzal. Ked som ho zase zacal jest, tak to bolo skoro vsetko naspat.

chipsa

no ja teraz veru tiež nemám skoro žiadny čas na šport a v buducnosti to bdue ešte horšie :) aspon ten jedalniček predkladam, ak sa vám na nom niečo nezdá, poradte :)
R: jogurt s ovocným musly
O: tofu syr zo zeleninou, troškou tat. omáčky, pečivo
O: mandarinka, dva koláčiky :(
V: zeleninový šalát s dvoma tostami, neskor jeden jogurt

klarka_12

ahojte :)

na cvicenie mi momentalne nezostava cas, aj ked ja som, co sa tohto tyka, dost aktivny clovek, len mam teraz skusky, tak zarezavam. :)

- aspon jedalnicek pisem:

R: 3 lyz. ovsenych vlociek s hrozienkami, kokosom, mandlami a jogurtom

D: jablko

O: kuracie prsia na kocky zmiesane s polotmavou ryzou a studenou omackou z bieleho jogurtu

Ol: biely jogurt

V: ovci syr s bylinkami (domaca vyroba :)) s celozrnnou zemlou

- takze moj vcerajsi jedalnicek, bola by som rada, keby ste mi napisali, co si o tom myslite (podotykam, ze pecivo na veceru nejedavam, to bolo vynimocne , aby som ten syr netlacila samotny :))

krasny den prejem :)