Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajliQa

iwus.. ty koxo....neprehanaj ale. mas uz malicko na tvoju vysku... ake mas miery,??

chloeee....ta vianocka bola sice kruta...ale no nedoprajes si ked maschut???:))) aj ja by som si dala..

baby mam otazku....mozte mi poradit nejaku LIGHT verziu na maslo????
mam tuniacika vo vlastnej stave...ryby treba papkat....tak som sa rozhodla pre pomazanku..tuniak vo vlastnej stave je takmer nekaloricky a zdravy...a dokazala by som ho spapat s celozrnym pecivom aj iba tak..ale keby sa dalo, nenajde sa nejake menej kaloricke masielko?

chloeee

ahojte baby :)
No ja som cez víkend riadne športovala, konečne som sa dostala pod 64 kg.. :) V pondelok ráno som mala 63,6 kg...Ale včera v noci som zjedla vianočku, dovtedy som sa celkom držala. Dneska som mala na raňajky klasickú desiatu...obed..tvorili tri trojuholníky pizze a teraz som si dala pomaranč. Ciže som to uplne zabila :-/ Cítim,že som pribrala.. Min. na bruchu :( OD zajtra začína krutý deň, pokúsim sa ísť aj do fitka.. :)

iwus93

Baby, majte sa rady také aké ste, keby boli všetky štíhle ako lane tak by ten svet bol jednotvárny, ja tiež síce nie som spokojná so sebou , ale každá je jedinečná
Mám 165 cm 47-49 kg, ako kedy, na tých 45 kg by som to chcela dosiahnuť, len neviem či by som nestratila menzes atd. a nebola velmi ako vyžla, cvičievam každý deň po 30-45 min. ale stále neviem prekonať chuť na sladké, celé doobedie sa držím a potom to príde

sus

mam 165 a vazim 55kg. kaslem na kila, aj keby mam o 10 viac. ja by som chcela mat krasnu hladku pokozku a pevne telo. ziadne mlandrave svaly a celulitida. v tom to je! kilecko naviac nevadi. hlavne, nech je krasne, pevne a hladke. a iste so mnou budu suhlasit aj muzi!

klarka_12

A rovno mozem pridat aj svoj dnesny jedalnik:

R: 2PL ovs. vlociek, 2PL vlakniny s trochou suseneho ovocia a jogurtom

D: jabko

O: karfiol na pare s tvarohovym syrom a kalerabom

Ol: biely jogurt a mozno kafco s nizkot. mliekom

V: odstaveny jablkovo-tvarohovy koktail (zrejme, myslim, ze sa to nebude menit:) )

klarka_12

smajlinkkka

- no ved kazdemu podla jeho gusta, ja si sice nepocitam kalorie, ale clovek musi mat urcity prisum zivin, takze u mna zdravo, ale bez hladovania a tie 3 kusky pizze tiez nejem kazdy den.

javitalita

ahojte dievcata,
drzim vam palec a velmi vám fandim...
len pozor na nedostatok bunkovej vyzivy v tele...
nemala som nikdy nadváhu len som chcela zdravo jest a zacala som dietovat... sposobila som si zdravotny problem, zacala som byt alergicka na mlieko,ryzu,soju...
bol to dôsledok nedostatocnej vyzivy tela...
teraz som uz v poriadku, stale zdravo jedavam...
pomohlo mi herbalife