Hnusne telo, uz dost

Príspevok v téme: Hnusne telo, uz dost
tucnalucy

Dnes rano som sa postavila na vahu a myslela som,ze odpadnem.Vazim 73kg pri vyske 168cm.Jem aj vecer, jem malo zeleniny a ovocia a najma vobec necvicim.Dnes je 11.8. a ja som si dala za ciel do 1.9 schudnut na 70kg.Jasne,ze nechcem tolko vazit a mat cielovu vahu 66kg.No do 1.9 to musi byt aspon 70kg.Je mi zo seba zle.Uz prestavam jest sladkosti,zmrzlinu,slane chipsy,kavy atd.
Zacinam zit zdravo!!!! Chcem sa citit a hlavne vyzerat lepsie.
Pripoji sa ku mne niekto kto ma vyraznu nadvahu?Nie niekto s 3-4kg nadvahy,ale dievca,ktore chce dat dole aspon 6-7kg.Mohli by sme si tu pisat co sme cely den zjedli a ci sme cvicili.
Ranajky: hrozno
Obed:ovocie
Vecera:ovocie
Dnes si chcem dat odlahcovaci den,lebo sa citim obezne a zajtra sa zacnem pravidelne stravovat.Poobede budem urcite hodinku cvicit.
Vecer tu napisem.Pridate sa ku mne niekto?Ale niekto seriozny,kto tu bude pisat pravidelne a budeme sa podporovat a motivovat.Pekny den

smajliQa

cauky baby...takze..rano 58,2 kg...

R:latte
D:celozrnne chlebiky s pomazankou/300g/
O:rezen s ryzou a zeleninou
/toto som zabila ja viem..este ze to bolo na olivovom oleji /

O: jablcko
V: vynechavam....

vecer fitko----co myslite,pohne sa mi ta rucicka zajtra rano smerom hore velmi??ked sa postavim na vahu??? uz teraz mam z toho strach....

smajliQa

cauky baby...takze..rano 58,2 kg...

R:latte
D:celozrnne chlebiky s pomazankou/300g/
O:rezen s ryzou a zeleninou
/toto som zabila ja viem..este ze to bolo na olivovom oleji /

O: jablcko
V: vynechavam....

vecer fitko----co myslite,pohne sa mi ta rucicka zajtra rano smerom hore velmi??ked sa postavim na vahu??? uz teraz mam z toho strach....

nikki.7

JankaBob: Prosím ťa ak môžeš,kontaktuj ma na mail.Rada sa dozviem ako sa ti to podarilo.Ja chodím aj cvičiť,aj sa zdravo stravujem,ale ide to pomaličky.Chcela by som tomu nejak pomôcť.

Ďakujem.

JankaBob

Dievcata, staci len mala zmena jedalnicka, uprava pitneho rezimu a pravidelnost v stravovani. Ja som drzala rozne diety poslednych 5 rokov a az teraz sa mi dari chudnut bez hladoviek a hlavne bez podrazdenosti a bez unavy. Mozem sa aj pochvalit...zatial mam dole 6 kg za 1 mesiac.. Zvedavcom rada poradim

jankabobmrveckova@gmail.com

nikki.7

ahojte:)

Baby nebláznite,veď máte krásne psotavy.Ja mať tak vaše miery,tak som na bilbordoch v meste.

Mne treba ešte nejakých 5 kg a budem happy.

Ja mám zase prsia dosť veľké,preto by som chcela schudnúť aj stade. Teraz je to 98 cm,ale mohlo by to kľudne ísť aj na 90.

Dnes idem na spinning,tak snáď pôjde nejaké to deko dolu. Ja som včera jedla celkom dobre,večer som mala len latte kávu,ale pri paneláku som žuvala tyčinky sezamové,určite mi to neprospelo,ale zase lepšie ako čokoládu,no nie?

klarka_12

caute baby, ako sa mate? :)

ja som vcera jedla podla jedalnicka, ktory som uverejnila, akurat vecer som si do toho koktejlu zamiesala aj susenu vlakninu.

smajliQa

az teraz vidim, ze mame uplne idemticke miery, takze uz asi chapes, preco chcem trochu schudnut... a meriam 172, kolko mas ty?

- pekny den vam prajem a jedalnicek na dnes doplnim zajtra, lebo este celkom presne neviem. :)

iwus93

SmajlinQa:
mať tak tvoje miery, ale ja do tých prs fakt neviem pribrať, tiež som mala obvod 93-94 ale prsia len 84-85 cm :(
ten chlap bol fakt sprostý, jemu sa páčia asi anorektičky ked to povedal, magorko, čo by som ja dala za tvoje miery, máš to vyvážené aspon

smajliQa

iwus :
no vidis..niektorí ze priber,a niektorí ze mas peknu..ale nikto na svete ti urcite nepovie aby si schudla..vazne to neprehanaj a nechudni...nemas podla mna co chudnut.,,, ja som schudla v prsiach z 96 na 89... bol to dost sok..vsetkypodprdy su mi velke.... inak mam teraz

89-66-93... akurat som sa domerala....

inak...co sa mi dnes stalo...vam musim povedat

idem si tak okolo dvoch chlapov a som ich poculaco si hovoria..a ten jeden ze: aha aka pekna..a ten druhy mu na to ze, trosu tlsta....no a toto mi ma pridat na sebavedomi?????? no konec...to zabil...

iwus93

SmajlinQa
miery: 83-63-87
ja mám odjakživa malé dvojky tak čo potom keby som bola aj chudšia:( ten zadok menší by som chcela mať, mám nohavice veľkosti 27-28 a chcela by som 26, ale chcieť je pekné, mať krajšie :)
niektorí hovoria že priber a druhí že akú máš peknú postavu, tak ja neviem :(