Surne!! - potrebujem schudnut.

peterm

--- pre (malucky)
Na tej stranke -odkaz odstránený- sa pise aj to, ze nie je potrebne cvicenie.. Tak toto uz je somarina. Aj ked by nebolo potrebne, nema co nejaka firma neodporucovat cvicit a uvadzat to ako vyhodu... Treba sa najprv zacat HYBAT... Bez pohybu sa v tele v roznych castiach hromadia latky, ktore treba vycistit a vylucit.. treba pohyb, tekutiny, cerstve ovocie-zelenina, ...
ale drzim palce

zdravystyl

Ahojte ludkovia...
Potrebujete ucinne a bez problemov schudnut ?Skuste sa obratit namna,Mile rad vam poradim ako schudnut,a co uzivat.
Ked poterbujete blizsie informacie na mojom emaili ma zastihnete kazdy den.

DIkesko,

Papa

kvetina

Ahojte.kupila som si pripravok emulips a beriem ho od piatku,dnes do prace som si rifle zapla v pohode co v piatok som mala problem.

babka

Dodržuj : 7,00 - 10Dg ovocie, al, 100% džús, 9,00 - 2 varené vajcia, 11,00 - 10Dg mäso, 13,00 - 10 Dg syr, tvaroh, biely jogurt, 15,00 - 10Dg zeleniny, 17,00 - 10 Dg zeleniny. Pi veľa nesladených tekutín. Po prvom dni sa Ti stiahne žalúdok a bude sa to dodržiavať ľahšie a ľahšie. Za týždeň 4-6 kg dole. Ozvi sa, či sa Ti to podarilo

malucky

Da sa do mesiaca schudnut 3-7 kg, bez jo-jo efektu, odskusal som to s manzelkou a teraz uz len udržujem hmotnost.
Pozri na -odkaz odstránený- a ozvi sa.

fat

caute,mam 15 rokov meriam 161cm a vazim 56,5kg!!!som tucna..coraz viac to pocitujem stale v skole,v meste,v spolocnosti,pri pohlade do zrkadla,nemozem viest plnohodnotny zivot a nemam kvoli tomu vobec sebavedomie prosim poradte mi ako naozaj ucinne ale hlavne RYCHLO schudnut!!!!!!!

lexa 333

Prečítajte si články o chudnutí na -odkaz odstránený- , nájdete tam dobré rady o tom, ako to funguje. Rýchlo schudnúť sa nedá, pokiaľ nechceš, aby sa váha počase vrátila späť. Tak isto hladovky sú nezmysel, len ti to nabúra metabolizmus a telo si začne robiť ešte väčšie zásoby. To čo priberáš celé mesiace alebo aj roky, nemôžeš predsa zhodiť za týždeň.