Antikoncepčné náplaste EVRA

lizza3

Ahojte ja mam tiez tieto naplaste a som velmi spokojna..konecne sa mi upravili chute a na sladke uz nemam chut vobec...nemam s nimi ziadne zle skusenosti.

stud.nicka

ahojte baby, tak ja berem Evru treti tyzden, a tesila som sa nanu, bohuzial sa mi naskytli urcite neprijemnosti, ako ze mam stale nafuktute brucho a strasnu chut na jedlo, takze velmi zvazujem ze ju vysadim kym to nema viditelne nasledky :)))

werka1984

Ahojte!mám taký problém, že sa mi odlepila náplasť v druhom týždni cyklu a neviem že ked si teraz nalepím novú, že či mám pokračovať v tomto druhom týždni alebo začať nový cyklus..ďakujem za odpoveď...

werka1984

Ahojte!mám taký problém, že sa mi odlepila náplasť v druhom týždni a neviem, že či mám pokračovať nalepením novej nálepky v tomto druhom týždni alebo začať nový cyklus..ďakujem za odpoveď

niekto

bola si uz u lekara? mozes mat problemy s krvnym obehom nie som odbornik mohzno to nic nieje ale HAK zvysuje riziko krvnych zrazenim (takze aj trombozi a porazky ) a zatazuje krvny obeh
chod co najskor

pettta

ahooojte,ja mam naplaste druhy tyzden,najprv som bola velmi spokojna,citila som sa dobre no potom z nicoho nic mi ostalo zle,trpli mi ruky,mala som nizky tlak v ociach a som mala bodave bolesti v hlave, vsetky tieto problemy zmizli az ked som si naplast dala dole.

dh

Ja takztie uzivam Evru uz niekolko mesiacov...na moje pocudovanie som schudla niekolko kil a narastli mi prsia:D ...co je supeer...:D...zo zaciatku som si stale kontrolovala ci naplast drzi ale trvalo to len prvy mesiac potom som si uz nejako zvykla:D Naplast si lepim vzdy na plece ,nakolko je tam najmensia pravdepodobnost odlepenia...Evra je naozaj skvela vrele odporucam:D

monkeybussiness

ahojky, chcem sa opytat, prosim pomozte, ak viete, brala som evru asi pol roka, stale v nedelu vecer.. potom som si ju raz odlepila v sobotu a uz som ju znova nenalepila, nerieste preco.. mozem si ju teraz nalepit hocikedy_? alebo musim zas cakat na prvy den mestruacie? dakujem za kazdu odpoved

silvik20

Ahojte Evracky, xixi, ponukam zadarmo 3 mesacne balenie Evra, pouzila som iba jednu naplast, dostala som ju v anglicku len pred mesiacom,takze je ako nova. Ktora mate zaujem ozvite sa..Bratislava, pripadne poslat postou?