Antikoncepčné náplaste EVRA

fidorka

ahojte, ja pouzivam evru uz 3 roky a neviem si ju vynachvalit. ani raz ma nesklamala a vobec nema vedlajsie priznaky nic take co vy tu vsetci popisujete

elysh

Nepotrebuje niektora z vas evru9?este nieje otvorena,pouzivala som ju doteraz,ale uz som presla na tabletky..datum spotreby 10/2009.cena:32 eur.kontakt:elisha@centrum.sk alebo 0910105466.

rumtumtam

ja som tiež užívala evru ale len tri mesiace..zo začiatku mi vyhovovala, nevoľnosť som pripisovala zlej strave alebo bolesti hlavy k počasiu atď. Noo neskôr tie bolesti hlavy boli neskutočne..k tomu som mala nizky tlak, cítila som sa celkovo slaba...všetky tieto problémy zmizli hneď po vysadení náplastí. A je pravda že som vôbec nemala chuť na sladké, čo nebolo dobré lebo sladké mam strašne rada..Teraz beriem Belaru a je super :) no každý organizmus je iný.. :)

srylanka

Ahojte! Ja mám Evru druhý týždeň.V pondelok som menila náplasť a od utorka normálne krvácam. Nie je to žiadne špinenie, ale čistá krv. Musela som už aj k doktorovi, ktorý mi dal daľšie hormóny na zastavenie krvácania.

antology

ahojte, ja beriem evru od aprila , a do septembra som s nou bola spokojna, no od septembra mi je vzdy den po nalepeni novej (pri zaciatku cyklu) tak strasne zle od zaludka, proste naduvanie , plyny , vracanie.... no des...vzdy je to ten isty den v mesiaci...takze vam prajem vela stastia

silvuška

Čaute...predám 7 ks nápláste Evra za 20 eur....ak máte záujem tak sa hláste na t.č. 0908 066 147....ďakujem

Najčítanejšie články