Antikoncepčné náplaste EVRA

:))

chcela by som sa spytat,ci ked sa mi tento tyzden odlepila naplast a nalepila som si novu a dnes mam vymenny den, mam si dat znovu dalsiu alebo az buduci piatok,diky moc

ewulka

Ahojte ja pouzivam ako antikoncepciu naplaste. Ale lezie mi to na nervy, pretoze sa nemozem ani kupat, iba sprchovat, lebo ked sa ponorim do vody, vyjdem z vane tak mam nalepku na poly odpelenu... mam ju totiz na zadku. Neviem ake by bolo este vhodne miest, baby prosimm poradtte, v lete sa chystam na dovolenku no neeviem kolko penazi dam za antiku, ked sa namocim do mora hned sa mi odlepi a budem mujsiet nalepit dalsiu.. :((.. a tabletky brat nechcem, je to podla mna stzrasny humus a pecen si nicit nebudem.... ja fakt neviem..,.

Zavo

Ahoj, mám nenačaté balnenie EVRY na 2 mesiace. Zo zdrav.dôvodov ju musím vysadiť. Cena za 1 balnie 9,90 Eur. Kontakt: sisa.zavo@pobox.sk

koláčik

Ahojte beriem evru už 2. mesiac je mi občas zle a mám aj občas bolesti hlavy inak v pohode. Chcem sa len spýtať, či je nutné prevádzať prerušovaný sex alebo sa tým nemusím zaoberať a môžem ísť naostro

Karrin

Ahojte. ja používam Evru už 6 mesiacov.prvý mesiac mi bolo trošku zle, ale teraz je to už ok. Evru som si obľúbila. Nemám s nou žiadne problémy. Odporúčila by som ju každému kto o nej uvažuje. papa

lyjana

veeeelmi spokojna, uzivam dlhodobo-par rokov , asi na rok som prerusila a ked som zacala opat pouzivat,bolo mi zle ale to len prvy tyzden a prejde... urcite menej ako pri tabletkach, tiez menej zatazuje organizmus, a neovplyvnuju ju ani antibiotika. prosto super, mavala som problemy s krvacanim, vsetko v pohode teraz.Jednoznacne pozitivne hodnotenie:)

xajajaj

moze mi niekto napisat ako je to ked chcem posunut menzes pri evre??jednoducho len nalepim dalsiu naplast?? mozem to urobit aj v prvom mesiaci pouzivania??? vdaka za odpoved

zuha

a preoc by sa to nedallo len tak vysadit, jednoducho ju odlepi a je to... a presta niekto s tymi svojimi sprotymi linkmi.... aby ti tam prispievali...chod s tym do chuja