Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

malapehana

tekvicka, ale najhorsie na tom je, ze clovek si mnohokrat neda povedat a az ked vsetky tieto nezmyselne triky vyskusa a zisti, ze nezaberaju az potom zacne patrat po tom, co naozaj by problem mohlo vyriesit.

tekvicka60

v tomto mozem naozaj s babami suhlasit, pretoze som na tom bola rovnako. Skusala som vsetko mozne aj nemozne. Niektore recepty, navody na zbavenie sa mykozy mi prisli az absurdne ale skusala som a nakoniec moj problem vyriesili az lieky. Pretoze len tie riesia tento problem tam kde vznika.

malapehana

helpmee dam ti jednu uzitocnu radu, nedaj sa nahovorit na rozne recepty od babiciek, myslim tym biely jogurt na tampon a podobne. To su recepty s ktorymi naozaj nic nedocielis. Ty sa potrebujes z toho dostat uplne.

rastlinocka

vies preco sa ti deje, ze ju opatovne dostavas? pretoze tvoja imunita sa pred nou nevie branit a zrejme sa jej predtym celkom telo nezbavilo. Urcite by si mala zvazit posilnenie imunity aby si takymto problemom predchadzala ;)

moncisko

ahoj helpmee mykózy vznikajú ako reakcia na oslabenú imunitu. Všetko so všetkým súvisí. Čiže nie je to len tak, že si prechladla alebo niečo. Je možné, že máš imunitu vážne narušenú :)

helpmee

Ahojte :) .. mam spominanu mykozu (reinfekciu) vzdy sa toho zbavim a o par tyzdnov ju mam zase .. nejaka rada pre mna ? :(

erikuska

majusaa dlhodobo, tym myslis co rok ci viac? Uz mam wobenzym doma, uz som ho aj brat zacala..Tak som zvedava, ale baby mi vysvetlili preco je potrebne ho brat v takom mnozstve tak moje obavy trosku ustupili. Uvidim po mesiaci si bude vsetko ok :) aj ked dufam ze ano.

rastlinocka

mas pravdu v tom ze to treba riesit zvnutra. Akupunktura, uprava stravy a podobne veci zaberaju na mykozu maximalne tak v jej zaciatkoch. Aj to horkotazko. Pri mykoze treba razne zakrocit.