Aky volne predajny liek na mykozu?

Príspevok v téme: Aky volne predajny liek na mykozu?
sun444

Zrejme mam kvasinkove ochorenie/mykozu. mam svrbenie v okoli posvy a slaby biely vytok, ktory je len velmi jemne hrudkovity. pocula som o lieku Candibene aj Canesten. Chcela som sa spytat, ktory sa v lekarni predava aj bez lekarskeho predpisu, ci su lepsie tablety alebo krem a aky je postup liecby.Pripadne cena jedneho aj druheho lieku.este by som chcela dodat ze navsteva lekara momentalne nieje mozna preto som sa chcela spytat len na pristupne lieky v lekarni ktore by to najlepsie vyriesili. dakujem velmi pekne za skoru odpoved

malapehana

tak tak tekvicka..
prvalastovicka ahoj - mat taku gynekologicku je na nervy to sa ti po pravde ani necudujem ze si ju vymenila. Niekedy mam pocit akoby lekari zabudali na svoje povolanie a nechavaju ludi nech sa samy trapia so svojimi problemami :/

tekvicka60

malapehana kazdy si asi na to musi prist sam :) ja uz aj kamaratky odhovaram od nezmyselnych navodov na zbavenie mykozy. A zatial mi ziadna za moju radu nenadavala :) lieky su proste lieky, tomu sa nevyrovna ziadny jogurt alebo nieco take.

prvalastovicka

na dlhodobe mykozy mnezabral wobenzym. menila som aj gynekologicku lebo to boli stale iba kremiky a ani ma poriadne nevysetrila ani sa ma nepytala ze co a ako stale iba ze to mi najviac pomoze (kremy a tabletydo posvy). nevedela som sa zbavit. zatial po uzivani enzymov klopem na drevo ale mam pokoj zatial..

lenka1995

Mne sa opakovali dosť často, nakoľko moja imunita bola na tom zle - stále nejaké antibiotiká a zápaly močových ciest. Nakoniec mi pomohlo poriadne preliečenie tabletky na vkladanie niečo ako canesten, ale dlhšie 6dní cca + mastička no a samozrejme aj tabletka, ktorá už je na predpis od minulého roka (Mycomax 500 - sa tuším volá) :/ ... po tejto kúre každý druhý deň 2 mesiace gynoflor - pošvové probiotiká, ked sa mi to neobjavovalo tak už len 2x do týždna. A klop klop pokoj. Takto postupovala moja lekárka, tiež som menila a na túto si nedám dopustiť. A samozrejme ! lieky na imunitu, ja som brala imunoglukan + selen-zinok. Bez toho to nejde, pri slabej imunite sa telo nenaštartuje. .. Dúfam som aspoň trošku poradila.

lenka1995

Mne sa opakovali dosť často, nakoľko moja imunita bola na tom zle - stále nejaké antibiotiká a zápaly močových ciest. Nakoniec mi pomohlo poriadne preliečenie tabletky na vkladanie niečo ako canesten, ale dlhšie 6dní cca + mastička no a samozrejme aj tabletka, ktorá už je na predpis od minulého roka (Mycomax 500 - sa tuším volá) :/ ... po tejto kúre každý druhý deň 2 mesiace gynoflor - pošvové probiotiká, ked sa mi to neobjavovalo tak už len 2x do týždna. A klop klop pokoj. Takto postupovala moja lekárka, tiež som menila a na túto si nedám dopustiť. A samozrejme ! lieky na imunitu, ja som brala imunoglukan + selen-zinok. Bez toho to nejde, pri slabej imunite sa telo nenaštartuje. .. Dúfam som aspoň trošku poradila.

lenka1995

Mne sa opakovali dosť často, nakoľko moja imunita bola na tom zle - stále nejaké antibiotiká a zápaly močových ciest. Nakoniec mi pomohlo poriadne preliečenie tabletky na vkladanie niečo ako canesten, ale dlhšie 6dní cca + mastička no a samozrejme aj tabletka, ktorá už je na predpis od minulého roka (Mycomax 500 - sa tuším volá) :/ ... po tejto kúre každý druhý deň 2 mesiace gynoflor - pošvové probiotiká, ked sa mi to neobjavovalo tak už len 2x do týždna. A klop klop pokoj. Takto postupovala moja lekárka, tiež som menila a na túto si nedám dopustiť. A samozrejme ! lieky na imunitu, ja som brala imunoglukan + selen-zinok. Bez toho to nejde, pri slabej imunite sa telo nenaštartuje. .. Dúfam som aspoň trošku poradila.

lenka1995

Mne sa opakovali dosť často, nakoľko moja imunita bola na tom zle - stále nejaké antibiotiká a zápaly močových ciest. Nakoniec mi pomohlo poriadne preliečenie tabletky na vkladanie niečo ako canesten, ale dlhšie 6dní cca + mastička no a samozrejme aj tabletka, ktorá už je na predpis od minulého roka (Mycomax 500 - sa tuším volá) :/ ... po tejto kúre každý druhý deň 2 mesiace gynoflor - pošvové probiotiká, ked sa mi to neobjavovalo tak už len 2x do týždna. A klop klop pokoj. Takto postupovala moja lekárka, tiež som menila a na túto si nedám dopustiť. A samozrejme ! lieky na imunitu, ja som brala imunoglukan + selen-zinok. Bez toho to nejde, pri slabej imunite sa telo nenaštartuje. .. Dúfam som aspoň trošku poradila.

Viera.Jasna

ja som mala tiez tieto problemy. aj som zmenila gynekologicku lebo moja predtym mi davala len maste na to nic nezaberalo. ale nastastie som sa dostala k wobenzymu to bolo pred par rokmi a odvtedy sa mi toto nezopakovalo. ale urcite ku gynekologicke dobrej zajst je super:)

R.123

Síce trochu staršia téma z pred 6tich rokov, ale najlepšie je predsa len zájsť ku gynekológovi. Ktorá sa hanbí ísť k doktorovi - chlapovi, nech ide k žene. Čím skôr sa to začne riešiť, tým lepšie. Takéto problémy môžu vzniknúť po užívaní antibiotík, ale môžu byť aj príznakom niečoho vážnejšieho, napríklad parazitických baktérií v tele.

rastlinocka

malapehana mnoho ľudí sa poučí len z vlastných chýb a nie z cudzích. Podstatné je, že na to prídu, že mykózy nie je jednoduché sa zbaviť a už vôbec nie pomocou nejakého jogurtu.