Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

dioR

"Nikdy som svojej priatelke nechcel ublizit a ak by jej to naozaj vadilo,tak by mi na to nieco povedala. Co sa nestalo."

TAK PRECO MAS PROBLEM JEJ TO POVEDAT TY KKT

liko

Lost- ja viem,ze mam malo a sama mi povedala nech trosku priberiem. Na com aj pracujem,lenze v mojom pripade nechcem mat pneumatiku co by sa ani jej nepacilo,ale normalnu postavu,taku akurat,ze sa budem moct hybat :)

lost

Treba si uvedomit ze ona citi inak ako ty.

Ty nie si v jej kozi. Nedokazes skutocne presne odhadnut, ako sa citi, a tym padom mas absolutne nulovu sancu vediet ze to BUDE lepsie ak bude mat o 4kg menej. Hoci aj o 1gram menej.

Co by si urobil, ak by ti povedala ze tvoja hmotnost je vysoka a musis schudnut 5kg? pretoze JEJ by si sa viac pacil, co BY si urobil v takom pripade.
TY totiz citis ze mas malo uz teraz, AKO by si sa citil potom? ONA by nemala tusenie, tak ako TY nemas tusenie ako sa citi teraz.

ale ked mas rad adrelnalin, tak jej po povedz priamo, na TO uz chlap nie si?

normlka: "hej bejby, myslim ze mas privela kil, daj dole take 4 kila a budes perfektna".. naco taktizovat :)

A ps:

Nehovori sa vazim xx kil, ale moja hmotnost je xx kil, fyziku si asi prespal ;)

lykožrút

Toto nepísal chlapec, ale dievča. "liko" chcela počuť názory na svoje miery, ale nechcela to napísať priamo, takže to takto prevrátila :)
Trochu amatérskej psychológie do vášho snaženia o podanie dobrej rady.

whee_ee

liko si asi chce zabezpečiť prirodzenú formu antikoncepcie - aby priateľka s takou váhou nemohla otehotnieť... poprípade jej chce zabrániť ísť darovať krv, keďže pod 50kg sa nesmie... hm hm, ktovie prečo :))

liko, v prvom rade rob dačo so sebou... ani ty nie si dokonalý...a sorry, s takou váhou si hovoríš chlap?? :))

ajka1988

Liko
Ešte jedna poznámka ako sorry ale 24 ročná baba ma 52 kg a ty chceš aby mala pod 50? 24 ročná žena? Doktory by sa chytali za hlavu pri tebe. 48 kg mávajú 13 ročné deti. a neviem ty si si tu váhu k výške vypočítal či čo? bo to je kravina počítať, pretože musiš do toho počítať aj vek. a dalšia vec. úprimnosť je vo vzťahu cenná tak chod za nou a jej povec že ti vadí jej postava že chceš aby schudla a uvidiš čo ti nato povie.

ajka1988

liko
no ja ti poviem nato toto. Ja som silnejšej postavy. Mam 77 kg pri výške 168. Môj priateľ je všímavý až až. Poradí mi ohladom oblečenia vlasov všetkého, ide mu hlavne oto aby som sa ja cítila dobre.!!!! Vieš má ma rád takú aká som. co sa tíka chudnutia som ja ta ktorá chce schudnúť, pretože necítim sa dobre. Povedal pokial sa cítim zle s tou váhou a chcem schudnúť pomože mi. Ale že nech nechudnem moc prehnane že len tolko kolko uznam za vhodné nech skončím pri váhe s ktorou sa budem cítiť fajn. No račej pomaličky športom ako hladovkami a tak. povedal že mu záleží hlavne na mojom zdraví a sam povedal že račej nech som silnejšia a zdravá ako chudá a chorá. Myslím si že to že chceš aby schudla je skor sebecké, podla mna hlavne to musi chcieť ona. ked ona nema pocit že tie 4 kg potrebuje schudnúť tak sa asi cíti dobre nemyslíš? keby trpela obezitou alebo bola silná nepoviem ti nič to by znamenalo že jej chceš dobre a aj zdravotne pomocť. ale ked chceš aby schudla z váhy 52 ešte 4 kg tak to pochybujem že to chceš pre jej dobro skor si myslím že len pre svoje. Pretože chudnutie z malej váhy (52) može zdravotný stav zhoršiť.To už z nej chceš spravit vychrtlú babu? Zrejme ju nemaš naozaj rád. Chceš s nej urobiť ideálnu babu postavovo pre seba. No zamysli sa... s tou váhou 52 sa cíti zle? sťažuje sa ti? Vadí jej ta váha? chce schudnúť?!!!! pretože ak ona nechce a ten prvý podnet dávaš ty tak to ti nezáleží na nej ale len samému na sebe. ty si ideálny?..... A úprimne račej budem mať toho nevšímavého chlapa ako sebeckého.

Katkkka

meduska: presne ako hovoris, mam na to rovnaky nazor. Ja mam tiez rada, ked je chlap objemnejsi, ked je proste chlap, nie nejake tintitko slachovite, taky ma v posteli ani nevzrusi. Henten Liko moze byt rad, ze s nim vobec je, k idealu ma teda daleko.