Chcem aby bola chudsia....

Príspevok v téme: Chcem aby bola chudsia....
Liko

Ahojte. Mam 24, priatelka tak isto. Pri vyske 157, ma 52 kg. No ja by som bol radsej keby schudla take 4kg. Je to normalne? Nechcel som jej to povedat,takze som s nou zacal aktivne sportovat. Sice nevyzera nijako objemne,dokonca si myslim,ze je taka akurat,ale aj tak by tie 4 kila mohli ist dole. Ako jej to mam povedat?
Ja mam zasa opacny pripad, pri vyske 179 mam len 76,

chalanko

nechapem preco si vsetci vsimate len tu vahu 52 kg. myslim, ze 52 kg je pri vyske 157 cm priemer, urcite nie je vychrtla. cize ked by aj mala 48 kg urcite by to neohrozilo jej zdravie...

isabella

liko, skus sa nad sebou zamysliet, je sice pekne, ze sa priatelka o seba stara a chce sa ti pacit, no mozu prist situacie, kedy to az tak neovplyvni, ked napriklad budete mat dieta, ona priberie a urcite nie len 2kg a po porode sa veru nedostane asi do formy hned po tyzdni ci dvoch, skus sa na to pozerat aj z ludskej stranky, ked ju lubis, mas ju lubit aj keby mala nejake problemy a pribrala by pri tom a nie sa stazovat, ze ma 2-3kg podla teba navyse... naozaj sa zamysli, to sa vlastne netyka tejto situacie, kedze ona ziadne problemy nema, ale tie mozu prist a co potom...

liko

Priatelka schudla na 50,8....a velmi sa jej to hodi,myslim si ze ked pojdu este dve kila dole bude to akurat.
Mimochodom nic som jej nepovedal. Mozno trosku naznacil,zaciname spolu cvicit,boli sme hrat tenis,badminton, dokonca sme isli spolu na bicykel :)
Paci sa mi cim dalej tym viac a vyzera super

shima2

Myslím,že dievča má váhu normálnu.Zena má byť predsa trochu oblá,je to znakom zdravia a plodnosti.A komu sa to nepáči,tak je podľa môjho názoru trochu zvláštny.Pri výške 163cm vážim 46 kíl,padajú mi najmenšie nohavice,priateľov otec si mýli moju postavu s postavou jeho 12-ročnej dcéry,priateľ ma podvihne na jednej ruke atd.Ak sa ti páči niečo také,môžeš prísť vyskúšať a garantujem ti,že svojho dievčaťa si budeš vážiť.Prajem príjemný zvyšok večera:-)

odpovedam

Nunulik, uprimnost sa ceni... ale Liko ma ocividne len nejaky rozmar. Tebe pride ok, ked mas postavu s ktorou si spokojna ty i priatel, no on napriek tomu chce, aby si schudla? Pride ti normalne? Mne nie. Nech je ta baba radsej zdrava nez by mala chudnut, pretoze jej jej vahu zavidim - sama by som rada pribrat a nejde, kedze som sportovec.

Co ma vsak zarazilo, nedavno mi priatel povedal nieco podobne - vraj mam schudnut - z brucha a bokov. Pozrela som na neho, ze nemam ziaden tuk, nemam z coho chudnut. Sam si ma vtedy dobre ohmatal a zistil, ze tam mam len kosti. A to uz nie je normalne.

Ak niekomu tak zalezi na vyzore partnera, tak nech pouvazuje, ci je to laska a nie len rozmar. Pretoze hladat chyby tam, kde nie su, je podla mna zbytocna malichernost.

Mne to velmi, ale neskutocne velmi ublizilo, ked mi to priatel povedal a prva myslienka, ktora mi v tej chvili napadla, bola, ci si ma vobec vazi, ci mi za to stoji a ci po case sa nebude sustredovat len na moje telesne nedostatky.... este pred mesiacom bolo pre neho moje brusko chutne, teraz je tucne.... pritom makam kazdy den v posilovni a tuk nemam...

nunulik

nečítala som ostatné prispevky ale myslím si že je to uplne super čo robíš ja mám priateľa a jemu pravidelne niečo vadí .. spočiatku to možno človeku vadí ale kto ak nie človek čo ta miluje ti ma povedať pravdu do očí že máš nejaké to ,,deko,, :) na vyšše na rovinu mi povie aj oblečenie ktoré sa mu nepáči jasne že sa nesmiem spoliehať iba na to čo povie on ved sto ludi sto chuti ale takyto človek ti to povie uprimne ked sa spýtam kamarátok v obchode čo poviete na tieto rifle povedia ti hej hej su ti super len rychlo si už dačo kúp ved aj ja chcem ist po obchodoch ,.. proste uprimnost je velka vec ak to nejde do extremov že ti začne vadiť a začneš meniť aj to ako otvára a zatvára dvere i ked si to neuvedomuje ale takto sa zdokonalujeme a kritika ludom strašne vadí a pritom tak môže pomôcť mne to tiež vadilo ale teraz ked vidím že môžem byť krajšia lepšia tak prečo nie a ešte mi k tomu pomáhajú .. možno ma tu budú odsudzovať že sa niekomu podriadujem alebo čosi nie aj ja mu poviem čo mi vadí nejaké oblečenie postava zvyky ktoré má však vzťah je o kompromisoch a ked to povieš primeraným spôsobom....len človek nieje schopný prijať kritiku..

miba

liko...najskor to bola vaha,teraz pises o mensich prsiach...a zajtra ti co dalsie na tvojej priatelke bude vadit/prekazat??
Ono to byva tak,ze ked milujeme,tak milujeme cloveka ako celok
Ale ked uz laska vyprcha,mozno vztah vsednie atd atd-tak na tom druhom vnimame aj smietku malu ktora nas na tom druhom cloveku irituje a priam vytaca
Tvoj problem-lebo toto problem je,vnimam skor z pohladu toho,ze nieco sa deje vo vasom partnerskom vztahu....a tymito svojimi vonkajsimi poziadavkami na zmenu partnerky akobys len daval sam sebe zdovodnenie a najavo,ze nieco nie je ako ma byt,ze treba nieco menit,citis nespokojnost atd atd
A ak za tym nie su tvoje vedlajsie dovody/priciny co sa vztahu tyka....tak partnerke radsej nic nehovor ale skus to riesit diplomatickejsie a to napriklad tak,ze najdi nieco-co mate obaja radi/sa vam paci a co by ste mohli aj spolocne vykonavat a tym by sa "nenapadne" formovala aj partnerkina postava - takze ci uz zacnete spolocne chodit na hodiny tanca,do fitka,spolocne behavat,korculovat,hrat tenis,plavat atd atd...je uz na tebe. Lebo keby si jej to takto povedal na rovinu co sa ti na nej nepaci a nech schudne atd,myslim,ze by si jej viac ublizil nez pomohol a mohol by u nej nastat skor psychicky skrat a nezelany efekt a tym by si dosiahol skor opak nez to,o co ti ide
Ale ako som uz pisala,osobne za tym vidim nieco ine,nez je len zmena vahy prs atd atd partnerky. Ale na to si uz musis odpovedat sam

mee

Mily Liko, pytala som sa priatela na tvoju otazku a to je jeho odpoved: ak si aspon trochu normalny, tak by ta to ani nenapadlo, 24 rocna zena by mala vazit 48 kg??? Tolko vazia deti na zakladnej skole, tak sa najprv sebakriticky pozri na seba a tak sud ineho, zvlast svoju priatelku, ak by si ju skutocne miloval, tak si ani nevsimnes nejaku chybu!!! A ak ti ide iba o to, aby vyzerala super a bezchybne, nemilujes ju, len sa chces predvadzat a machrovat pred kamosmi....

zuzic

pls fakt posledny krat nehovor jej to! nevies si ani predtavit co dokaze spravit jedina takato veta so psychikou baby. aby si to raz nelutoval