Ako pribrat?

krtek

necital som to tu vsetko iba to co napisal joziii ... aa chlape na toto musim zareagovat .. ako si z tohto mohol pribrat ?(recnicka otazka ) ja toto jem ked chudnem :D ako nic v zlom na kazdeho ine funguje len mi nedalo nezareagovat :)... na ranajky si davam bezne vajicka cize napriklad taku ovocnu omeletu a posypanu grankom .. .o tri hodky mam dve porcie obeda bez polievky ..o dalsie 3 h cestovinu s ovocim a grankom asi tak 200g ... o tri hodky trening a po treningu asi tak kilo rozneho ovocia a litrik mlieka pocas dna .. vody pijem priliz vela nato aby som tu napisal (nechcem aby ste ma mali za blazna :D ).. a ak nemam trening tak to iste akurat ze namiesto treningu si dam dalsi obed a na veceru k ovociu jogurt :)

vrbena

Skúste zaradiť do svojho jedálnička viac Omega 3, obsiahnutých v rybách ako losos, sardinky, sleď, makrela, tuniak. Ďalej ľanové semeno alebo ľanový olej, vlašské orechy, tofu, fazuľu.............. A minimálne 2 l tekutín denne.

joziii

ahojte,ja som mal podobny problem ako vy ale po 3 rokoch som pribral 50kg,nenapchaval som sa ziadnimy gajnermi a neviem cim vsetkym... v prvom rade treba na den vypit aspon 1l vody,1l mlieka a jest vela ovocia ale k tomu sa este dostaneme.teraz vam napisem jed. listok s ktorym som pribral(je to tazkke dodrziavat ho pocas dna ked mame jazykovky a ine zalezitosti ale da sa to) dajme tomu ze je sobota,takze: 7:00 ranajky je to jedno co si date ale najlepsie su nejake cerealie,musli s velkym mnozstvom mlieka 10:00 kludne si dajte vitaminovu bombu,kivi,pomarance,jablka nakrajat hodit do misi a papat :) 13:00 polievka(kedze polievka nenasyti tak dalsie jedlo si mozte dat nie o 3 hod ale o 2 hod) takze 15:00 hocico co je doma na obed: kurca,rezen atd. (pred hlavnym jedlom si dajte kusok ovocia pretoze ovocie POMAHA PRI PRIBERANI - je to vedecky dokazane) no a potom ak mame po tolkych jedlach plne bruska :) nejedzme nic az do 19:00 a to bude nasa prva vecera. ja som o siedmej zvykol jest obycajny s*bi jogurt cokoladovy s dvoma rozkami a druha vecera moze prist o 21:00 a vtedy som jedol znova musli s mliekom... DOLEZITE BODY: nenapchavat sa cokoladamy v neskorych hodinach! Nenapchavat sa gajnermi ide to aj bez nich! Ak mate radi kapustu vela vela jest kapusticky!!! :) a hlavne nemusite do seba pchat obrovske porcie staci obycajnu tak aby ste zjedli... ludia naozaj to funguje.mam to od chorvatskeho kick-boxera z ktoreho som sa najprv smial ale nic ine mi neostavalo tak som to skusil a opakujem za 3 roky som pribral 50 kg dufam ze pomoze...vela stasia :)

Tanatos

Ja by som povedal, že Bl4ck je na tom super, musím skúsiť niečo podobné. A ešte by som ťa, Bl4ck poprosil, či by si nenapísal len tak orientačne, čo a kedy si jedol. Lebo to, že si pribral za tak krátku dobu 12 kil, tak to je dosť. Možno si príklad zoberú aj iný, no hlavne ja.

A ešte by som dodal, že aj budeš mať 90 kíl, a začneš posilovať, mal by si do toho ísť dosť pomaly, keďže si už asi dlhšie necvičil, a svaly niesu zvyknuté na tvoju o dosť ťažšiu váhu. Ja by som znovu začal, ako od začiatku, pomaly, najprv s vlastnou váhou, potom po mesiaci striedal rysovačky a objemovky. Aby si si zaručil stabilný rast vyrysovaných svalov.

aer

Bl4ck - cvičiť by si mal začať už jednoznačne teraz. Čo máš z toho , že priberieš 8 kg tuku ? Keby si z tých 8 kg nabral iba 3 kg svalov a zbytok tuk, aj tak to je určite lepšie ako čistý tuk. Čistá posilovňa, žiadna aerobka, ťažké váhy, trochu kvalitnejšia strava a základ úspechu máš.

Bl4ck

ja mam 185 a pred rokom som vazil iba 62 kg. jedaval som dost a stale niekolko rokov som nemohol pribrat. ranajky, na desiatu 6 rozkov, obed, olovrant, vecera. ale nic. proste som uz na to mnozstvo bol zvyknuty. tak som zvysil - no pocet iba o jedno. teraz mam dva obedy. ale hlavne v ten cas ranajky, desiata atd. ... zjem toho viac. za mesiac som pribral 12 kil. potom par mesiacov nic. tak som znova zvysil - za nejake tri tyzdne zase pribral 6 kil. dalsi mesiac nic. tak som znova o kusok zvysil a pribral 2 kila. teraz mam 82 kg. je celkom sranda ked pridem na desiatu alebo tak a co som s nimi. ty uz nebudes dalsi tyzden jest?? a podobne. no musim este trosku zvysit. chcem 90 kg a potom zacat znova cvicit. bo ked som cvicil pri cca 60 kg tak som bol iba slachovity vychrtlik :D cchem aby to aj trosku vyzeralo

aer

Tanatos - Píšeš že ješ aj raňajky aj večere ? A čo to by si ich nechcel jesť ? Ješ aj desiatu, olovrant atď.? Jedz kľudne aj 8x denne. Píšeš, že ješ za dvoch , tak jedz za troch, nepomôže ? jedz za štyroch .... Každý zdravý človek dokáže pribrať. Myslíš si , že ješ veľa, ale ješ málo. V tvojom prípade je priberanie ťažký boj , tak ako pre oveľa viac ľudí diéta. To nie, že si povieš, tak som sa napráskal, že už do mňa nič nevojde, vojde neboj sa počkaj 10 min. a ideš ďalej. Jasne , že základ by mali tvoriť zdravé veci, ale u teba je základ jesť, jesť, jesť až kým dosiahneš hranicu príjmu jedla pri ktorej začneš priberať .