Ako pribrat?

Wanky

JA mám ten istý problém, niekedy si poviem že si to proste nebudem všímať,tie sprosté hlášky ale vždy to dojde a ja už neviem :( v noci preto aj plačem,

BJ

Presne tak. Pribere sa casto prave dietami a postami. Cital som vela krat po forach, ze ludia, co si dali posty a zlepsili zivotospravu, zacali jest menej, ale kvalitnejsie, pribrali.
Okrem toho, staci sa pozriet na ine kultury, hlavne na vychode, ako malo jedia. V strave maju asi 5% tukov, a energeticky zje v priemere muz o polovicu menej, ako typicka zena tu u nas. A pritom, nezomrie od hladu, naopak, dokaze cely den tvrdo makat. Takze, ked dvojnasobne mnozstvo potravy nevedie k priberaniu, a energie je oproti takemu makacovi z vychodu asi tretinove, treba sa zamysliet, pretoze je jasne, ze problem je niekde inde, nie v nedostatku potravy, a jej zvysenim kvantity sa iba zatazi travenie, takze problem sa urcite nevyriesi... naopak, zhorsi.

simka111

Tak aj napriek tomu ze chcem pribrat nemozem jest vsetko zaradom lebo si znicim zaludok... takze s timi sladkostami a mastnymi jedlami opatrne....

pazroska

Holky tak ja mam opacny problem a tiez ma znervoznuju tie neprijemne pohlady.....Chapem vas ziadny extrem nie je v pohode.Tak ak Vam to pomoze skuste papat asi takto:rano dva chleby natrete pomazankou trebarz vajickovou popripade sunka syr pod tym original maslo.Potom si na desiatu dajte Acidko k tomu cokoladu.Na obed polievka po nej samozrejme rezen pecene zemiaky a ked troska vytravi sup puding do seba.Na olovrat kolac alebo opat chleba.Vecera moze byt kludne opat taky druhy obed.Nuz prajem Vam dobru chut a ide o to ci dokazete toho tolko pojest......Ja niekedy ano....Ak nevladzete tolko jest tak rozhodne si vecer davajte pudingy alebo krupicovu kasu sampozrejme vzdy vecer okolo osmej aby ste pribrali.....Popripade si tu kasu alebo puding robte z kojeneckeho mlieka a neverim ze nepriberiete....Nuz jedzte vela......

simka111

Presne tak aj mne lezu na nervy tie trapne reči ludi ktori nam nasu postavu zavidia a radi by si svoju vymenili za nasu preto budu zabrdať... ja som teraz brala cierny zazrak a mam pocit ze som trocha pribrala,ale ako som uz pisala zacnem brat drozdie,pit acidko a pokracovat v ciernom zazraku,je to 100% prirodne takze ziadne vedlajsie ucinky prave naopak...krasne vlasy,plet..... :D

noštek

som dosť chudá a najviac mi prekážajú tie komentáre necitlivých ludí, ktorí majú obyčajne nadváhu.: no ved sa už najedz a podobne! ale nemôžem za to, jem a jem a nič..

simka111

Tak ja chodim na strednu skolu do prveho rocnika a som tiez velmi chuda,no teraz cez prazdniny som pribrala ale len take dve kila najviac.... ja jednoducho chudnem od stresu ktori hlavne sposobuje skola.....
Ale pocula som ze pomaha acidko,drozdie a pangamin.. no ja radsej skusim len to acidko a drozdie kedze od pngaminy sa mi zhorsil stav akne... viac neviem

hnevka

Samozrejme najlepší prístu ako zmenit veci je pozitívne myslenie tešit sa a nevešat sa ak to nepojde..Jednoducho niekomu to ide niekomu nie,ale verím,že cvičenie strava aj 6x do dna Vám určite prída nejaký kilogram.Treba pevnú volu, malo stresu,dostatok spánku a život brat s chutou.Prajem Vám aby Vám to vyšlo a raz aj mne:--DD