Ako pribrat?

Drotár

Naberanie je veda :). Je potrebné dodržiavať určitý postup. Nedá sa naberať (ak ste ektomorf) len tak, keď sa budete prežierať, alebo budete jesť bezhlavo...
Človek, ktorý má problém pribrať potrebuje mať systém. A je úplne jedno či chce pribrať do tuku, alebo do svalovej hmoty. Aj keď zo zdravotného hľadiska je asi rovnako škodlivá podvýživa, ako mať orgány obalené tukom(aj keď to navonok nevidno). O naberaní svalovej hmoty je to pekné popísané v týchto článkoch: skolaobjemu.eu
www.fitboxcentrum.sk

veľa šťastia pri naberaní ;)

sonny332

dobrý deň som chalan meriam asi 185cm vážim 61kg neviete mi prosim niak pomoct vela beham a cvičim svali nemam skoro žiadne nevladzem ani kliki ani aspon 10,viem sa 5-krat vitiahnut na biceps na hrazde prosím čo mam robiť aby som pribral a a aby mi nabehli svali jest jem vela čo mi poradiťe za pomoc dakujem

ninimka

Pokial máte problém ako ja že neviete zjesť toľko veľa jedla tak potom skúste ísť za doktorkou nech vám predpíše nutri drinky. Dá sa to celkom v pohode piť.

David_

Dobrý deň .
Mal som ten istý problém .
Každý hovorí že je dosť ale nepriberá .
Somarina .
Ja som si takisto myslel že jem dosť ,ale čo je to dosť . Pre mňa bolo dosť ranajky , obed, malý olovrant a večera . Mal som 57 kg .
Za 2 mesiace som pribral 15 kg .
Ako prvé Vám môžem poradiť Pangamín ( zelený ) na chuť do jedla . To ma naštartovalo , začal som viac jesť a čím som viac jedol tým my viac chutilo a roztiahol sa mi žalúdok . Teraz mam denne aj 6 plných chodov . Ako som začal viac jesť , do týždňa som nabral 3 kg . Nejedol som žiadne lieky , doplnky , mastné jedlá ,minimum cukru len to čo bolo doma obyčajná strava . Denne som vypil 1L mlieka , myslím že mi to samé o sebe dosť pomohlo . Základom je jesť každé tri hodiny a najesť sa pred spaním .
Nesedel som doma, hral som futbal, behával som všetko ako pred tým nesedel som len doma ako radia niektorý .

Držím palce .

kika12320

Ahoj, Ja mam 13 rokov vazim 37 kil vysku mam okolo 150 cm. Ja neviem pribrat. Poradte mi ako mam pribrat. Kazdy mi vravi ako som alebo ze ako ´´radi by namali tolko kil ako ja´´ no to urcite.

D.Brunett

Všetci sa sťažujete jak máte málo kíl.. na vašu výšku máte podla mňa normálnu váhu. ja mám 178cm a 50kg. a verte že pribrať je omnoho ťažšie ako schudnúť ;)