Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

meduska

neodporucam, nakoniec z toho vyjdes ty ako zla . . .predsa, ktory chlap je zrely v 20? 30? mne sa to stalo-medzi nami je 6 rokov a cela rodina a aj okolie sa postavilo proti mne, manzel zostal pri mne a z toho skoro-rocneho mileneckeho vztahu sa spamatavam uz 5 rokov - tak mi neublizil nik-ako ten"chlapec" . . .prisla iná, mlada a s tou uz si uzival svoj zivot

neznama71

listicka: Ja si nepotrebujem nikoho priputat a okrem toho,keby si citala pozorne,tak som pisala,ze teraz to nepripada do uvahy az o par rokov.

líštička

neznáma71: aj ja poznám prípady, že žena po 40ke porodila zdravé dieťatko, ale všetko to boli prípady, keď tie ženy žili v šťastnom manželstve a obaja partneri boli na dieťa pripravení. Nič v zlom, ale snažiť sa pripútať si chlapca, ktorý sotva zmaturoval tým, že otehotnieš, je úbohé. to by človek čakal od nejakej naivnej osemnástky a nie od zrelej ženy. Pravdepodobne by ťa opustil v okamihu, keď by si mu povedala, že si tehotná.

zara777

neznama, zivot je kratky a este menej je v nom peknych momentov. zite svoju lasku a teste sa z kazdeho dna. na okolie nepozeraj

Anita11

Neznáma71 - to, že uvažuješ mať dieťa s 19ročným chlapcom, myslím, že je prvým klinčekom do rakvy vášho vzťahu. Myslíš, že on je dosť zrelý aj na to byť už otcom??
Viem, že píšeš, že si to nevieš teraz predstaviť ani ty, ale ty už nemáš čas na čakanie, kým on bude cítiť túto potrebu mať dieťa, ale hlavne stať sa zároveň aj zodpovedným otcom. Mať dieťa, ešte nie je to isté, ako byť rodičom, ale to už iste vo svojom veku vieš.
A toto, sú práve tie problémy, ktoré sme ti tu mnohé od začiatku naznačovali, že prídu.

Úprimne odo mňa: Asi si nechceš priznať, že si veľmi ubližuješ, keď veríš, že to medzi vami výjde.
Podobne, ako ti napísala "rozumiem ti", je mi ľúto, že aj skúsená, zrelá žena sa takto bezhlavo zaľúbi a nepozerá reálne ani doprava ani doľava, ako mladé neskúsené a naivné dievča. Neber to prosím ťa v zlom, ale keď chceš dieťa až o pár rokov, to budeš mať cca ako ja, a spýtam sa ťa, ktorú ženu potom takmer v 50-tke zoberú po materskej do práce a ešte s maličkým dieťaťom,no a na stuškovej toho dieťatka budeš mať po 60-tke??? Takto si to predstavuješ???
Myslím, že ťa čaká chladná sprcha po prebudení z tohto sna....
Úprimne ti želám, aby si sa skoro spamatala, lebo obeťou tu budeš ty.

draci_zub

Stane sa toto: Sopliak nemá kam pichnúť, iba si užije a o rok si nájde inú. Manžel zistí kde býva sopliak a prizabije ho, potom manželku. Potom sa rozvedie.