Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

malinka14

Lilllss,tento jej vztah nema perspektivu.Ako je dokazane,musi su rozumovo na tom horsie a neskor starnu ako zeny.Ty veris,ze by mlady chlap tuzil o 20rokov starsej zene?Zena starne skor i vyzorovo a to musis priznat sama.Ok,beriem rozdiel ked je muz mozno max a to hovorim max o 7 rokov mladsi od zeny,ale 20rocny rozdiel?Ved onedlho bude vyzerat pri nom ako babka.A to,co si pomyslia ini?No to by mi bolo taktiez v skutku jedno,ale ten pocit vo mne asi nie.Myslis,ze by som necitila,ze som kazdemu na smiech?A

Lilllss

malinka a ty si myslis ze vsetci muzi su rovnaky opisujes svoj pribeh a si presvedcena ze to nedopadne dobre alebo co.. precoby nemalo, ty nepoznas jej a jeho city alebo mojho manzela, ja viem ze uvazujes rozumne a logicky do buducnosti ale netreba hned nato mysliet co bude o 5-10rokov... nikto jej tu nehovori omacky, ale to ze ich vztah moze fungovat. Preco by nie? On je este decko to je jasne, ale ked si rozumeju?..

jajka001_

neznama - so svojim zivotom si nebola spokojna ale chybal ti impulz aby si ho zmenila. nech tvoj novy vztah dopadne akokolvek, zo stareho nefunckneho si von a mozes zacat novy zivot.
este jedna rada - zi ten vztah s ocami otvorenymi a chran si svoj majetok

malinka14

Lilllss k tebe asi tolko:ze si mysleli,zeVam to nevydrzi,lebo si pre neho mlada?Uvidis neskor.Mozno nie,ale je dost pravdepodobne,ze ano.Nie mlada,ale o chvilu budes pre neho stara.Ked chlap ma chutky na zenu o 17 rokov mladsiu(nie vo vsetkych pripadoch,ale vacsinou ano)sa ta vekova hranica bude znizovat.A co sa tyka neznamej71,bude to moc smutny pribeh a kto jej tu tlaci omacky,ze to moze fungovat,tak jej tym len ublizujete a nie pomahate,lebo ju drzite v omyle.Je pekne,ze si na rozchod pripravena,keby ta opusti,horsie to vsak bude,ked sa tak stane a myslim,ze vtedy uvidis,ze si pripravena nebola.Clovek nechce zle a aj ti to dopraje,ale kto ma zdravy usudok,tak vie,ze toto bude jedno velke sklamanie.Mimochodom,myslela som,ze ked ma starsi muz mladu zenu,tak si to vazi a on je rozumny,ale ten vekovy rozdiel sa tam nezaprie.Teraz tu opisujem svoj pripad.Ja 30 a on o 21 viac.Rozdielne nazory,ina mentalita to ta nepusti.A chcem ta varovat,aby si neurobila tu istu chybu.Nie to,ze ten chlap si ma mal vazit a byt rad,ze ma pri sebe mladu babu,dokonca som mu aj pomahala,lebo bol na tom zle,on este popri mne hladal 18-22rocne.Ako uprimne,ja som bola proti nemu kocka a ako sa ku mne spraval?Co cakas,ze on urobi s tebou?Mna to vzalo s nim,lebo som mu dala vsetko a naozaj mohol mi ruky nohy bozkavat,ze som o neho vobec zakopla,pretoze nemam problem s tym,ze by som sa muzom nepacila.Ked to mna vzalo a to som nemala 20rocny vztah,ktory v podstate fungoval a to mam dokonca 30,ako to zoberie teba?Myslis,ze potom nebudes lutovat?A hlavne ten pocit potupy,ked zacne pozerat po mladsich.Myslis,ze to zvladnes?Som presvedcena,ze nie.

rozumiem ti

neznama: mna by zaujimal ten moment, kde si myslite ( nazor teba aj jeho ), ze sa to pokazilo. ze tam vsetko zmizlo... no... vsetko. viem, ze je to asi v rovine: mam ta rada, ale laska to nie je. ale kde a kedy zmizla ta laska, ten cit k tomu druhemu...

nataliaxxxx

Neznama, neviem, ci ti mam k tomuto kroku gratulovat, alebo ta lutovat. v kazdom pripade ti drzim palce a prajem ti, aby si bola stastna!!! Jedna rada je, zacnite hned spolu zit- spolunazivanie prinasa nielen radosti, ale aj starosti... Kamaratka bola 8rokov vo vztahu so zenatym o 13rokov starsim muzom a strasne ho milovala, stretavali sa raz za tyzden a mysleli si, ze su pre seba stvoreni, ked sa rozviedol-opustil 3deti, nastahoval sa k nej a po mesiaci sa rozisli, lebo sa strasne hadali a ich povahy boli absolutne ine... aby sa to nestalo aj tebe a nezmeskala cas najst tu pravu lasku...

neznama71

Uz som povedala manzelovi,ze sa chcem rozviet. Najprv nesuhlasil, ze preco, ked takto zijeme uz 20 rokov, tak ze preco to menit, ale ked som mu povedala,ze mam niekoho ineho,tak nenamietal. Nepovedala som mu nic viac, ani kto to je,ani kolko ma rokov.

Manzel s rozvodom suhlasil, rozpravali sme sa o tom a zhodli sme sa na tom,ze jeden k druhemu nic necitime,ale nebol dovod to doteraz menit. Mozno sme to mali urobit skor,dat si sancu byt stastny s niekym inym, ked nam to spolu nevyslo.

Anita11

Dino25 - dobre si vystihol, že sa obávaš, keď budeš mat 35 a ona 46. Tých krásnych 46 mám aj ja. Sú krásne pri staršom manželovi, ale je to vek, keď má veľa žien už po 40-tke problémy s menopauzou a vtedy 50-tnik asi lepšie chápe ženu ako 35ročný mladý muž /tvojimi slovami - plný chémie/. Vtedy tá chémia už asi bude ťažko robiť divy ako píšeš. No nebude to potom nefér voči tebe, ale aj tvojej priateľke???? To je "11"ročný rozdiel, ako to može fungovať u našej neznámej, keď je rozdiel 20rokov.
Stojí ten mladícky ošiaľ za to neskoršie trápenie???? Podľa toho, čo píšeš, vekom sa často zaoberáte vo vašom vzťahu a to ste ešte obaja mladí i keď s vekovým rozdielom.

Dino25

Ja som to myslel tak,ze vacsi vekovy rozdiel nehra rolu a ze vztah neni o vekovom rozdiele,ale o dovere...... Viem,ze NEZNAMA71 klame muza a to sa mi nepaci. No zamyslel som sa aj ja nad tym,ze ja ked budem mat 35 tak priatelka bude mat 46 a z toho mam trochu strach. Planujeme spolu babo a som si vedomi aj toho,ze ked dcerka,alebo syn bude mat napr. 5 rokov,kolko bude mat priatelka. No zatial nam neprekazanas vek,aj ked je pravda,ze sa mi niekedy "postazuje" je uz je stara a ze sa boji toho,ze si najdem mladsiu. Tak ju objimem,pohladkam dam jej pusu a hned jej je lepsie. Je pravda,ze mi nedavno povedala,ze ani neverila zo zaciatku,ze budeme tak dlho spolu a ja som tomu tiez neveril,ale daako sme si sadli,rozumieme si a je to super.