Mam pomaly 40 on 19

Príspevok v téme: Mam pomaly 40 on 19
neznama71

Asi som sa zamilovala. Najprv to bol len taky romanik,ale teraz si uz zivot bez neho neviem predstavit. Je to az take zvrhle, aby sme ani nedostali sancu? Ked som sa o tom zdoverila priatelke,tak na mna navrieskala a odvtedy sa neozvala. Chcem sa s tym priznat manzelovi,ale mam velky strach. Pochopia to ludia? Milujem ho a chcem byt s nim.
Povedala by som,ze take veci sa stavaju len vo filme,ale nie,bohuzial aj v zivote.

Moja otazka znie,ci by ste to dokazali akceptovat, keby sa taky pripad vyskytol vo vasom okoli, keby sa to tykalo vasej rodiny,vasho kamarata a pod.

prispevok.

nechapemto, ja nechapem, ze ta stale bavi do tejto temy prispievat, stale ten isty nazor, nemyslis, ze ho staci vyjadrit raz, dva krat ale nie 100krat opakovane?

nechapemto

On bude mat o 10 rokov mlade krasne telo, ona ovisnute prsia,celulitidu,sadielko na bruchu.Neviem ci to bude krasny pohlad.Ako muz by som urcite netuzil po o 20 rokov starsej milenke,nechutne ...

levanderka

necitala som tu toho vela. nie som na nicijej strane ale laska nelaska, ta casom opadne a on pobezi za mladou.moj nazor. je mlady, mozno nevybereny, zatuzi po ,,mladom masku,, je to predsa chlap.

prispevok.

romeoisdeat, dieta sa za neveru neberie. A ked sme uz pritom, ona napisala, ze pravdepodobne aj jej manzel bol neverny, tak podla teba si potom ani jeden to dieta nezasluzi, takze starym rodicom ci do decaku patri??? Zamyslite sa moralisti nad tym co pisete...

malinka14

Tak ako,trochu ma pobavila otazka od nrznamej:mala si sex s 19rocnym?Je to uplne ine ako so 45 rocnym.....Pises,ze muza si nikdy nepodviedla,tak ako mozes prirovnavat?Keby si mala viac 45 rocnych a viac 19 rocnych,ok,nic nepoviem.Ale takto?Ved je to vtipne,teraz si zas pobavila ty mna..:-)Moze porovnavat sex zena,ktora mala len jedneho 45 a teraz druheho 19?Mozno dalsi 45rocny by bol fantasticky a dalsi 19rocny o nicom,takze co tu na veku zalezi?No,naozaj vtipne.Nejest inu stravu a hodnotit a pisat ako najvacsi odbornik....Ja by som ti dopriala,aby ti to vyslo a naozaj nema zmysel ta odhovarat,lebo vidim,ze i ked ti tu piseme nazory,ides si bezhlavo za svojim.Asi sa musis poucit sama....