Aké akvárium?

Príspevok v téme: Aké akvárium?
akva22

Plánujem založiť väčšie akvárium cca 700 litrové. Neviem sa však rozhodnúť aké rybky doň.Nejaké "ne" cichlidy a veľké rastlinné akvárium alebo chichlidy. Osobne ma lákajú cichlidy len v tomto akváriu nemajú šancu rastliny,ktoré by som však tiež chcel. A čo by ste odporušili cihlidy z Ameriky alebo Afriky? Aké máte skúsenosti?

duma

Nasla som ich na tej stranke pekneakvaria.sk tak som to cez nu objednala nakoniec, to co sme vybrali mali teraz aj v akcii tak sme usetrili, rovno sme objednali aj nejake tie dekoracie donho a dalsie veci, aj krmivo pre rybicky tak to mame vsetko uz pokope. Som rada, ze uz to mame kupene, dufam, ze sa bude pacit :)

bendiq

Idete teda to bior akvárium objednávať? Aj ste si pozerali cenu a ako to akvárium funguje a z čoho je vyrobené? To nie je len taká obyčajné akvárium

bronicka

.... ak by si ho podla mna objednala uz teraz tak by stihlo prist, lebo to nase prislo asi za dva alebo tri dni, mozno toho budu mat teraz trochu viac ale myslim, ze do piatku by sa to mohlo stihnu ale najlepsie by bolo keby napises priamo im...

duma

Aha, prepac to som si fakt neuvedomila, len obrazky akvaria som si pozerala cez google ale nehladala som kde ich maju a kolko stoja vies :) A stihne mi to prist do vianoc?

bronicka

...pisala som ti aj odkial ho mame, keby si si to dala do googlu tak zistis, ze je to e-shop...skus to pozriet, ci by sa vam tiez take nieco pacilo alebo nie...lebo nie kazdy je na take veci...

bendiq

Toto podľa mňa nenájdeš len tak v obchode, to sú trochu iné akvária ako tie klasické, sú aj trošku drahšie ale má to svoje opodstatnenie

bronicka

...no my sme teraz kupovali akvarium co mi tu poradili ale to bolo este mensie takze neviem ci ti to uplne pomoze, bolo to biorb akvarium z bioflame ale co som pozerala tak maju tam aj vacsie tak skus pozriet mozno...neviem presne ale ake si predstavujes, si to tak neurcito napisala :)

duma

Dobre ale chcela som vediet ake mate vy doma, teda ti co mate, aby som si vedela pozriet nejake dobre akviara,vacsie trochu

bendiq

Tak už je teraz toho dosť aj na internete, tam je z čoho vyberať a koľko krát aj lacnejšie ako keď sa také veci kupujú v kamenných obchodoch